Môže to byť od komára?

dominikatomas
26. aug 2021

Mam to horuce. Neboli to... moze to byt od komara? Ze ma ustipol?

ebaja
26. aug 2021

@dominikatomas Nemusel to byť komár.Dajte si studený obklad,malo by to ukľudniť.

bloger
26. aug 2021

@dominikatomas to nebude od komára určite studený obklad si daj

asia83
26. aug 2021

@dominikatomas Kliešť? No, každopádne je tam lokálny zápal. Treba ísť ku doktorovi.

adamar
26. aug 2021

Ak mate dajte si Zodac

dominikatomas
autor
26. aug 2021

@asia83 kliest?nevidim hlavivku ani nic aby to bol kliest. Ved do lesa ani nechodim..mam to od vcera a mala som na sebe leginy takze kliest isto nie

monita88
26. aug 2021

@dominikatomas To môže byť od kliešťa, ani ste ho nemuseli postrehnúť. Toto isté sa stalo kolegyni v práci, začalo to malým fliačikom, ktorý sa rozširoval. Mala zistenú boreliózu. Doteraz nevie kedy mala kliešťa. Zájdite ku dr.

littlebubble
26. aug 2021

Ja som take mala ked ma kusol ovad, bolelo to a to miesto bolo vyslovene teplé.

fiafia
26. aug 2021

@dominikatomas ovad? Inak moja kolegyňa mala zistenu boreliózu a je si istá,že kliešťa nemala. Toto vyzerá,že fenistil stačiť nebude. Určite dr

majusikk
26. aug 2021

@dominikatomas mňa ničo stiplo tiež som dostala takú reakciu dali ni kortikoida ditiaden a obklady

dominikatomas
autor
26. aug 2021

@monita88 no ja sim si vcera vybrala taku ako stambu malu. Lebo sme robili s drevom. Tak si mslim ze skor to

dominikatomas
autor
26. aug 2021

@majusikk ide mi odtial hnis nic viac tam nevidim

pseudomonas87
26. aug 2021

@dominikatomas tak keď ide odtiaľ hnis, treba ísť k doktorovi,aby to pozrel, vyčistil , poprípade dal antibiotiká....

dominikatomas
autor
26. aug 2021

@pseudomonas87 ale iba taky maly hnis ako z vyrazky keby

77daniela77
26. aug 2021

@dominikatomas Framykoin ak mas si daj na ranku.

luccija
26. aug 2021

@dominikatomas to máš dosť veľké chod k lekárke, ale mňa minulý týždeň stipla vcela a mala som to takéto.Nebola medzi drevom?pomohol mi ocot a dithiaden

kikavadi
26. aug 2021

Tu treba antibiotiká a antihistaminiká. Určite choďte k lekárovi.

dominikatomas
autor
26. aug 2021

@luccija bola som vcera pri dreve

dominikatomas
autor
26. aug 2021

@luccija mam doma iba zodac

nikpa
26. aug 2021

@dominikatomas treba ísť k lekárovi, toto nie je od komára. Je to zapálené..

dominikatomas
autor
26. aug 2021

@nikpa mala som tam malu trieksu vcera sme robili s drevom. Ale zajdem

zuzkaa111
26. aug 2021

@dominikatomas Aj mne to takto vyzeralo a mala som boreliozu a kliesta som nemala, resp. neviem o tom. Liecena som bola antibiotikami. Ale píšete, ze ste mali triesku.. Treba zajst pre istotu s tymto ku koznej.

dominikatomas
autor
26. aug 2021

@zuzkaa111 zajdem k vseobecnemu podla mna staci aj tam a dala som si obklady a zoberiem qj ditiaden.nechcem podliehat panike.