Môže to byť krčná chrbtica ?

nadaa1
9. máj 2020

Ahojky neviete poradiť ? Boli ma na ľavej strane lopatka ako tak v strede môže to byť ta krčná chrbtica ? s toho má boli aj pri srdci ide to s chrbta rovno ku srdcu buší mi srdce nemôžem spať je to taka pichľava bolesť nemôžem poriadne dýchať mám stres a ako keby som strácala dych je to tá krčna chrbtica ?? ja bývam v nemecku a doktorka povedala das ist von weberle neviem čo to slovo znamená ani ako sa presne píše neviete poradiť ? ďakujem a ako sa to dá odstrániť ta bolesť prosím súrne už som to raz mala potom to prešlo a asi po roku mám to zas strašne to bolí a mám pocit ako by som mala dostať infarkt ďakujem

denisa098
10. máj 2020

@nadaa1 Wirbele, zápal, bude to zápal stavcov, daj si ibalgin, v žiadnom prípade nie vaňu iba suché teplo, sprcha. Asi ťa ofúklo, treba počkať kým to prejde. Mňa tiež keď sekne, mám aj aritmie občas, ale mne skôr strieľa do noh a zadku a cestuje to. A nejakú mikinu si prechod cez chrbát aj keď bude teplo. Keď nebude pomáhať tak k doktorke nech ta pichne.

gama1542
10. máj 2020

@nadaa1 Ahoj. Toto mavam aj ja. Mne na to dr. Dala Guajacuran a Magne B6. Pomaha mi aj nahrievanie biolampou a masaz noh- konkretne cati chrbtice.

leameleg
4. júl 2020

Ahoj niečo podobné mam aj ja mňa boli ľavá lopatka a ide to ako keby tiež k srdcu občas sťažené dýchanie. Mam neskutočne bolesti krku a chrbtice spojí sa s tým hneď aj bolesť ľavej ruky. Srdiečko mam ok. EKG ok tak zjavne asi to bude chrbát mate niektorá podobne niečo

lukasko12
31. jan 2021

@leameleg ja mam to iste bola som aj u doktorky merala mi tlak mala som troska vysoky a hned mi povedala ze to je na infarkt a ja som jej hned na to povedala ze nech netrepe ved som este mlada mna tiez boli chrbtica rameno a ide to ku srdcu dufam ze to nic vazne nie je davam si uz aj vitamin C a vitamin D natieram si to ibalginom gel ale vravia ze Konska mast je na to super taka chladiva takze skusim aj to smrtelne to nie je takze toho sa vobec nebojim

leameleg
3. feb 2021

@lukasko12 určite to bude to ako píšeš mne sa včera vrátila ta bolesť hlavy no dnes je to hrôza ale cítim,že je tk z krčnej lebo ta ma neskutočne bolí

lukasko12
3. feb 2021

@leameleg mna zacli strasne bolet ramena az taka pichava bolest to je

leameleg
15. feb 2021

@lukasko12 chrbtica, seknutý nerv... vypýtaj sa na rehabilitácie určite

tomassitto
11. apr 2022

Zdravim vas, som tu uplne novy tak ani neviem este zatial ako to tu chodi.... obcas som si tu zvykol citat nejake rady, napady alebo odporucania. Tak som sa rozhodol ze sa sem regnem a mozno mi niekto z vas nejako poradi, kto vie....

tomassitto
11. apr 2022

Moj problem je ten ze od oktobra ma boli krk, v zmysle pohyboveho aparatu, krk plus trapezy. A to denno denne, nepretrzite. Samozrejme som pobehal po milion doktoroch, magneticka, rontgeny, vsetky mozne typi liekov, sukromna klinika pain-clinic v bratislave atd atd atd. Obstreky, infuzie a vsetko mozne.... a bolesti stale pretrvavaju. Aj cvicenia som na to skusal a nic

tomassitto
11. apr 2022

Tak ak mate niekto podobny problem a tiez vam nikto nikde nevedel pomoct prosim poradte mi, pretoze ja uz s takou bolestou neviem pomaly ani zit🥲🥲 vdaka za kazdy nazor a radu

marca12
12. apr 2022

@tomassitto cvicenie netreba skusat,ale praktizovat. Musis cvicit dlhodobo. Po par cvikoch ti to neprejde. Roky nerovnomerne zatazujeme chrbat,hrbime sa pri pc a mobiloch. A ty chces za mesiac citit napravu? Rokmi zniceny chrbat nedas doporiadku za par tyzdnov.

tomassitto
12. apr 2022

@marca12 ano ano s tym suhlasim. No metodu cvicenia ktoru mi fyxioterapeut navrhol bola mknzie metoda. A to je metoda ktoru ked podstivo cvicis zopar tyzdnov kazdy den 5 krat, vraj by sa obvykle malo ulavit minimalne o 40 percent. No a mne sa neulavilo vobec.