Môže sa PCR mýliť?

slniecko_12
7. feb 2022

Doma sme 6, z toho 4 pozitivni (zatial) Manzel mal vcera horucku, dnes tiez, bolest hrdla. Vcera PCR, dnes vyledok negativny...🤷‍♀️

mamina0078
7. feb 2022

Ano, moze ked zle zdravotnik odobere vzorku aj mne pcr zle vyslo 4ag pozitivne 1 pcr negativne... ale nastastie potvrdenie o prekonani mi netreba

slniecko_12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
travelllerka
7. feb 2022

Môže, išla by som na opakovany test, ideálne slinny

mamina0078
7. feb 2022

@slniecko_12 ja deň pred pcr som robila 2 lebo prvý mal slabú čiarku tak poobede som zrobila 2., potom pcr negatívne v deň keď došiel výsledok som si urobila 3samotest a pozitívny a 5.deň (od pozitívneho samotestu) som si urobila, či ešte som infekčná a pozitívny opäť... dnes 8.deň a už je negatívny

janka11.3
7. feb 2022

dcéra bola na opakovanom teste. mala horúčku, bolesti tela, strata čuchu a chuti. PCR negatívny, antigén pozitívny. Opakovaný PCR test bol už pozitívny.
@slniecko_12

nikiki29
7. feb 2022

@slniecko_12 no ja som mala všetky príznaky a kontakt s pozitívnym, nemala som čuch, mala som aj miernu horúčku, kašeľ taký až ma pľúca boleli… PCR negatívne 🤷🏻‍♀️

kristiii
7. feb 2022

@slniecko_12 v poslednej dobe poznám veľa takých prípadov, často dokonca členovia domácnosti, ktorí mali najhorší priebeh, vyšli na pcr negatívni. Neviem čím to môže byť, ale zlým odobratím vzorky podľa mňa nie, lebo to odoberajú stále tí istí ľudia.

yoxinka
7. feb 2022

U mojej dcéry. Mám doma 4AG testy pozitívne, testované piatok, sobota, nedeľa a dnes, PCR vzorka odobratá v sobotu a je negatívny.

andrejka1974
7. feb 2022

@slniecko_12 nech ide ešte raz synovi takto prvý pcr test nezachytil a druhý o deň neskôr už ano

slniecko_12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ecko80
7. feb 2022

@slniecko_12 Ano, mojej sestre aj jej muzovi vysiel PCR negativny, pritom ag bol pozitivny. Az dalsi opakovany PCR bol pozitivny.

slavomira236
7. feb 2022

@slniecko_12 veď objednaj ho ešte raz na pcr

mikadooo
7. feb 2022

@slniecko_12 skús ho ešte raz prihlásiť na pcr. Podľa mňa to bude korona.

katulienkax
7. feb 2022

jasne odflaknuty ster, v poslednej dobe casty ukaz, ze vyslovene ostatni clenovia pozitivni PCR a jeden clen s priznakmi negativny a pritom nikde nechodi a rovnake priznaky

olga177
8. feb 2022

Áno môže.Vsetci to znamena 5 ludi v domácnosti :pozitivny len slabý kašeľ a horúčka 37,5a antigen negativny.Ja co som ležala zimnica,tep 132 a oximeter vykazoval 82%kyslíka v krvi,bolest hlavy,hrdla a antigen 5×pozitivny a čuduj sa svetu negatívna.Tak ma manžel potom objednal znova na pcr po týždni a už bol pozitivny. Je to podľa toho ako spravia ster.Mne to 1×dala až kdesi do krku.A všetkým len tak vytrela a ze sam chlap povedal ze to nemôže pcr zachytiť.Druhy krát mi to spravila tiež len tak z kraja a vyšiel už pozitivny.Tak naozaj všetko závisí od toho ako ster spravia.A

neila19
15. mar 2022

@olga177 mne dnes urobili taky ster,ze strach.palicky som mala skoro az v zaludku a negativna.pritom 2dni mam teplotu,telo ma boli,unavena som.vcera som strasnu migrenu mala,zimnicu aj hrdlo ma skriabalo a negativna.v piatok som bola cely den s pozitivnou kolegynou.vsetky ag negativne-ci uz z nosa alebo z krku iba jedna palicka.Ja uz ozaj neviem

olga177
15. mar 2022

@neila19 No je to zaujímavé.Tiez som sa čudovala .Ale asi je to tak ako pani spraví ster.🙈