Môže ma preháňať zo železa?

8. sep 2024

Ahoj.
Užívam železo Globifer Forte, no mám pocit, že mám z neho hnačku. Najprv som myslela, že náhoda, no skúsila som vysadiť a mám pocit, že to je fakt ním.
Z iných želiez ma práveže zapekalo. Má niekto podobnú skúsenosť, ze to moze byt naozaj z toho?
Vďaka

motherofflower
8. sep 2024

Mňa zo železa preháňa, aj z Globiferu.

elenka74
8. sep 2024

Niekto má hnačku a niekoho opačne zapeká.

lakebabe
8. sep 2024

Moze aj jedno aj druhé u mňa záleží od značky. Z niektorých mi je zas na vracanie

lenkakravcova
8. sep 2024

Áno. Môže. Ja to tak mám z každého železa. 😀
Keď som mala nízke železo v tehotenstve, skúšala som 4 značky, Globifer zaberal naj, ale aj tak som mala lepšie výsledky keď som jedla hovädzie Hamburgre. 😄 Tak môžeš vyskúšať

anjelok
8. sep 2024

Skus trstinovu melasu.

mirkasan
8. sep 2024

Áno určite môže. Mala som silne lieky a keď som sa najedla nemohla som ísť z domu. Neskutočne krce a potom ma prehnalo. Pozor na mlieko a mliečne výrobný

janci27
8. sep 2024

Ak mozem poradit vyborny doplnok zeleza, tak mne velmi pomohol prave tento: Dr. Jacob’s Eisen-Phospholipid. Obsahuje aj vitamin C, co zvysuje vstrebavanie zeleza. Odmietla som zelezo vo forme tabletiek, co mi predpisal lekar. Ked som isla na kontrolu po 3 mesiacoch, vysledky uplne v norme. Ani som mu nepovedala, ze som nebrala tabletky, ale tento vyzivovy doplnok 🙂

kvetinka1918
8. sep 2024

Áno môže.

autor
9. sep 2024

Dakujem všetkým