Môže ísť o rakovinu?

emka123456
1. dec 2021

Ahojte, už 4 dni poriadne nespím, som v strese. V piatok ma čaká ORL vyšetrenie. Jedno som už absolvovala v marci. Lekár sa vyjadril, že môj problém súvisí so zuboradím. Od nedele má však pobolieva ľavé ucho, píska mi v ňom, cítim pocit svrbenia. Je to na nevydržanie. Na ľavej strane sa mi na jazyku robia takéto hrbolčeky. Prvykrát som si ich všimla vlastne po covide vo februári. Lekár povedal, že to mám vraj od zubov.

Teraz, ked sa k tomu pridali aj bolesti ucha, na rovnakej strane mam obavy. Nakolko moze ist o priznak rakoviny ustnej dutiny.

Nemali ste podobny problem?
Dakujem🙏

agacela
1. dec 2021

@emka123456 už ti nedávno baby pisali, že to máš od zubov … 🙄 nechapem načo sa stresujes …

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
1. dec 2021

Prosím tá, pre tvoje vlastne dobro navštív psychiatra. Čím skôr.
Toto nie je rakovina, ale …..nemám spisovne slovo na toto

emka123456
autor
1. dec 2021

@pribinak
@bambulienka25
@agacela prepac len som v strese z toho vysetrenia, je hadam pochopitelne ze sa bojim, kedze mozu to byt priznaky :/

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
1. dec 2021

@emka123456 to je normálny jazyk. Každý človek má nejak otlačený jazyk zo zubov. Už ti to tu ľudia písali. Treba sa menej sledovať a viac racionálne uvažovať

emka123456
autor
1. dec 2021

@pribinak keby ma ten jazyk nebolel tak by som to urcite neriesila

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
1. dec 2021

Ok, za to ze sa bojis, tak temy budes denne zakladat? Ved tu ta nikto nezdiagnostikuje ani nic nove sa nedozvies. Musis vydrzat k lekarovi.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
konikkon
1. dec 2021

@emka123456 nie, nie je to vôbec pochopiteľne. Su hypochonder a máš nejaké paranoje.Toto co popisujes su totálne blbosti. Toho psychiatra by som určite zvazila.

tinka_1807
1. dec 2021

@emka123456 keď si dáš do google akékoľvek príznaky, tka vždy vyskočí aspoň jeden článok, že to môže byť príznak rakoviny :D Prakticky všetko môže byť príznak rakoviny :D ... Ale zvyčajne je tam šanca tak 1% :D Tak nestresuj a prestaň čítať blbosti po internete e riaď sa lekármi.

mariali31
1. dec 2021

@emka123456 ahoj ja to mám horšie a aj mňa boli jazyk aj ucho často .Je to od zubov .Dávam si ich pomaly do poriadku .To je od kazov

lubik87
1. dec 2021

@emka123456 máš veľký jazyk a je odtlaceny od zubov ...niekto má menší a nemá to 😃🙏naozaj nerob paniku toto je úplne v poriadku ♥️

izrasa
12. mar 2024

@emka123456 rozumiem ty. Treba to ukázať zubárovi či lekárovi na ORL