Môže ísť o ischias?

13. aug 2022

Ahojte, uz cca 2 tyzdne ma boli noha, su lepsie i horsie dni, niekedy den bez bolesti, no trva to uz 2 tyzdne. Kupila som si zatial len flector krem, kedze ma cakala operacia v celkovej a musela som vysadit lieky. Najprv ma zacali boliet akoby zily, lytko, nemohla som dostupovat. Nohu som nijako nepretazovala. Potom bolest presla ku kolenu a boli ma aj vzadu za kolenom a vzadu na stehne. Pred 2 tyzdnami som brala aj ATB medocipirin, kde su vedlajsie ucinky bolesti klbov, zapal sliach a pod. Brala som ich kvoli tomu, ze kazdy druhy mesiac mavam zapaly mocovej rury. Stale mam bakteriu, maloco mi uz zaberie. Moze byt mocovy mechut takto prepojeny s kolenom a nohou ? Moze ist o ischias ? Po operacii som uz zotavena, chcem ist v pondelok k lekarovi len neviem ci ortoped ci neurolog, ci obaja.

Mam 29r, problemy len s krcnou chrbticou.

Dakujem za info, ak ste mali podobne problemy.

viestta
13. aug 2022

Sama sa aj tak k doktorovi vybrať nemozes, potrebuješ výmenný lístok od všeobecného. On posúdi kam ta pošle.

autor
13. aug 2022

@viestta mam aj neurologa aj ortopeda, raz som uz bola ked som riesila krcnu

e1i
13. aug 2022

Kedy naposledy si bola. A ak tam chodis s inym problemom tak VL potrebujes aj tak novy s popisom terajsich problemov

autor
14. aug 2022

@e1i vo februari ale s krcnou chrbticou a cystou na mozgu, len ma boli dost ta noha skusila by som asi najrprv ortopeda

e1i
14. aug 2022

Ide o iný problém takze každopádne budeš potrebovať novy vymenny listok ci tam ci tam