Môže ísť o boreliózu?

18. aug 2022

Ahojte, pred mes som bola v slovenskom raji, ustipol ma ovad(az do krvi). Miesto nebolo bolestive len svrbelo tyzden. Ustipol ma zboku do kolena.cca o 2 tyzdne na to ma neskutocne zacala boliet noha do ktorej ma stipol, tazko sa mi na nu dostupovovalo, palili ma zily, bolelo koleno zozadu. Tato bolest stale pretrvava. Nakolko som mala predoperacne, kvoli gyn zakroku, a spomenula som im bolest nohy poslali ma na vysetrenie ciev na nohe, kedze mam aj trombofiliu. Tromboza bola vylucena. Uz je to mesiac a noha stale rovnako, k svoju neurologovi cakam na termin, idem az o tyzden. Zatial si potieram flectorom. Moze to mat suvis s boreliozou ? Neviete ci robi testy aj obvodak ? Viem ist zajtra do medirexu ale stoji to 40e. Dakujem

anjelicek26
18. aug 2022

Je to mozne, treba krvny odber, normalne u obvodneho...muz mal boreliozu s komara, kazdy hmyz cicajuci krv ju moze prenasat.

autor
18. aug 2022

@anjelicek26 dakujem, nevedela som ze to vie aj obvodak

autor
18. aug 2022

@anjelicek26 nevies ake mal priznaky ? Myslis ze po 2 tyzdnoch by uz zacali problemy ako bolesti nohy, sliach, klbu ?

angelovka
18. aug 2022

Akurat som to riesila, stipanec na nohe 4 tyzdne od ustipnutia, obvodacka mi odobrala krv, vysledky do 2 dni. Nastastie negativne

autor
18. aug 2022

@angelovka tiez ta bolela noha ? A obvodna robila odber zadarmo ?

han_ka11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. aug 2022

@han_ka11 a dali ti atb ? Pomohli ti ? Ja som praveze nemala flak ale skocim tiez na odbery radsej

angelovka
18. aug 2022

Ano noha a odber bol zadarmo

han_ka11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz