Môže človek spať 17 hodín denne?

jawaman21
25. nov 2022

Dobrý večer už dlhši čas mam problemy so spankom že spim veľa ako normalne aj 17 hodin niekedy idem spať o 22:00 a vstanem na druhy deň o štvrtej zdravotne problemy nemam okrem tych psychických liečim sa niekoľko rokov na psychiatrii na duševnu poruchu a schizofreniu beriem len 2 tabletky na deň a depotnu injekciu každy mesiac ale nemyslim že spanok ma na to vplyv keď som bol mladší a mal som 21 rokov tak sa pamätám že som staval rano o ôsmej mam 27 rokov ale čím som starší mam pocit že sa to zhoršuje čim to môže byť ?

123kika1234
25. nov 2022

Môžu to byť kľudne lieky na schizofreniu..

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jawaman21
autor
25. nov 2022

@ninka297 možno tymi liekmi ako pišeťe ale keď ich beriem večer tak sa mi od nich nechce spať dnes som prespal skoro cely deň tak neviem či bude dobre cez noc isť zase spať už som stoho všetkeho trošku mimo

pribinak
25. nov 2022

Konzultuj to s psychiatrom, možno ti upravi dávku

jawaman21
autor
25. nov 2022

@pribinak Len že čo ak to nebude tymi liekmi ale predsa ani zdravý človek nemože mať toľko spanku denne

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
25. nov 2022

@jawaman21 a preto to najskôr konzultuj s psychiatrom
O takýmto čase by si mal spat aby si ráno vstal a nespal do 4tej poobede

Dobrú noc

zobaka
25. nov 2022

to bude liekmi, ak beries antipsychotika, lekari ich predpisuju aj pri nespavosti, dost utlmuju, nie je to normalne spat tak dlho

euka210
26. nov 2022

@jawaman21 myslim, ze to bude asi liekmi, antipsychotika utlmuju, treba konzultovat s dr...uz davno to mal vediet, ved spanok je jedna z veci na ktory sa oni pytaju

rude_baby
26. nov 2022

Áno, zdravý človek nemôže spať tak dlho, lebo práca, domácnosť, povinnosti. V tvojom prípade za to môžu skôr lieky

ivanka12311
26. nov 2022

Je to liekmi, ja napríklad sem tam si dám tabl.na spanie k sa chcem riadne vyspať tých 7h spánku..cez víkend si schuti pospim 10h

majamat
26. nov 2022

mnohe psychofarmaka mozu sposobovat aj chudokrvnost, ci ine tazkosti, pri iektorych by sa mala v krvi kontrolovat hladina ucinej latky. takze treba nazaj konzultovat so psychiatrom a ked on uzna za vhodne,doporuci aj ine vysetrenia.