Môže byť problém otehotnieť po zamrazovaní kŕčka?

lubica285
7. mar 2013

Ahojte žienky, chcem sa Vás opýtať...ste nejaká po zamrazovaní, vyštikávaní krčka? Mali ste problém udržať dieťa alebo otehotnieť? Na mňa doktorka hneď vyvalila oči, že mi ide robiť cytologiu, ešte ani nevedela výsledky a už sa ma pýtala koľko mám rokov, či chcem otehotnieť, lebo ak budú zle výsledky a budem musieť absolvovať vyštikávanie krčka, tak nastane problém s otehotnením...

sorciera24
7. mar 2013

neviem , co je vystikavanie, mozno konizaciu myslis, zmrazovanie je neico ine, mam za sebou zmrazovanie ranky na krcku a moje problemy sa tym konecne vyriesili, nasledne na to som po pol roku otehotnela aj bez problemov dieta donosila🙂

olifcek
7. mar 2013

mam za sebou konizaciu, to Tvoje odstikavanie a problem s donosenim nie je. ano, mam predcasniatko, ale nie preto, ze by sa krcok otvoril predcasne, ten drzal a drzal, odtiekla mi plodovka kvoli akutnemu zapalu, ktory vznikol po vysetreni zospodu gynekologom na kontrole...

ja som mala tusim 23? rokov... tiez tie iste otazky ako u Teba. pretoze, az by bol zly vysledok, tak by sa muselo vziat viac, ci mozno odobrat cosi dalsie, ale to verim, nie je Tvoj problem... ani mojim nebol 🙂 nastastie 😉