Mostíky na zuby - životnosť

21. feb 2024

Viem, že sa väčšinou vraví, že majú životnosť 15 rokov, ale že to môže byť aj dlhšie. Zaujímajú ma osobné skúsenosti, či už vaše vlastné, alebo niekoho z vášho okolia. Stáva sa často, že vydržia len pár rokov alebo to naozaj dokáže vydržať aj 20+ rokov?

marhulka13
21. feb 2024

Môj muž ho ma 19 rokov a stále je v pohode. No jemi dali vtedy životnosť 7 rokov

kiki68
21. feb 2024

Podla mna ano, ak je to kvalitne spravene, tak to drzi. Teraz sa ale nebavime o mostikoch z Turecka, na to dost pozor. Vela ludi to dava robit tam a tak to aj dopadne.

mirka414
21. feb 2024

@kiki68 ja mám z Turecka len tu najlepšiu skúsenosť síce nie mostík ale komplet 28 zirkonovych koruniek a pani zubárka odviedla naozaj moc dobrú prácu

majkakvet
21. feb 2024

Ja som menila po 15 rokoch.

katica06
21. feb 2024

Môj drží od mája 1998 klop.klop.klop

autor
21. feb 2024

@majkakvet pretože sa niečo stalo?

kiki68
21. feb 2024

@mirka414 no tak to mas velke stastie, ja poznam viac ludi, co to stastie nemali. Tam to vyzeralo top, mostik a presne zirkonove korunky. Problem zacal az doma. Dopadlo to tak, ze vyhladavaju zubarov, co su to u nas ochotni a schopni napravit. Kamoske ten mostik z Turecka nemohli vobec uvolnit bez dalsieho poskodenia. Dalsi zvazuju hromadnu zalobu na kliniku v Turecku ( podla mna strata casu).