Môj členok - jeden väčší ako druhý

22. apr 2024

Asi mám po peknej dovolenke 😥 teraz som sa obliekala po kúpaní a pozerám že nejaký mám väčší pravý členok (opuchnuty) , mám na ňom aj takú akoby zhrubnutím kožu , skoro znecitlivenú (len tu opuchnuté časť) , ale inak ma vôbec neboli ani noha ani členok 🤔 čo by to mohlo byt nestretli ste sa stym?
(Vsimla som si to až dnes, ale netuším odkedy to mám ) …
Bojim sa či nedostanem nejakú trombozu zatiaľ alebo co.. som momentálne v zahrsniči ..

vanilkovazmrzka
22. apr 2024

Myslim ze trombozu mozes vylucit 🙂

Nechodila si dnes viac ako zvyknes?

autor
22. apr 2024

@vanilkovazmrzka podľa čoho usudzuješ?
Nemám ten pocit , cestovala som od rana , ale teda aj som sedela aj behala po vlaku , takze nie dlho jedna poloha

vanilkovazmrzka
22. apr 2024

Kolko si sedela vo vlaku? Lietadlom si nesla? Z toho zvyknu opuchat nohy

egonsk
22. apr 2024

nenastupila si blbo na nohu? mne ked sa vyvrtol clenok, mal som ho tyzden obdobne spuchnuty. .... skus octanovu mast a obviazat, zajtra umyt a znovu a takto aspon 24hod, mal by odpuchnut.

monicatko20
22. apr 2024

Neštiplo ťa niečo?

autor
22. apr 2024

O ničom neviem žeby sa mi stalo , ani vyvrtnutie ani uštipnutie si nepamätám 🤔

monicatko20
22. apr 2024

Uštipnutie si možno ani nemusela registrovať keď si chodila..skus pozrieť či tam nemám štipanec-uhryznutie..

grace55
23. apr 2024

Mam to presne také isté, aj na tej istej nohe, keď veľa chodím, druhý členok je vždy normálny. Iné problémy nie sú. Pripisujem to ale tomu, že mi z členka vybrali ganglion, a už tam teda bol nejaký zásah.

deedol
23. apr 2024

Ja to mavam v lete, tiez len jedna noha, nebola to tromboza, v teple beriem detralex na zily. Nic take mi u dr. nezistili

majlo1234
23. apr 2024

Tiez to mam, ale mala som zlomeny clenok, odvtedy mi vzdy opucha viac ako na druhej nohe

taktotedanie
23. apr 2024

Moze to byt aj unavova zlomenina kolko bolo pripadov ze s tym clovek chodil mesiace kym sa na to prislo
Bud ries v zahranici alebo prid na svk a ries to t