Modrý necht na nohe

jeninka1112
26. okt 2022

Ahojte, pred viac ako mesiacom sa mi stala taká vec že mi zmodrel necht na nohe. Myslela som si, že to zmizne ale doteraz sa to nestalo. Začalo ma to aj bolieť neviem mi niekto poradiť čo by to mohlo byť ? Samozrejme viem že by som mala zájsť na chirurgii ale mám malú dcérku a nemá mi ju kto postrážiť. Ďakujem vám za každú odpoveď.

slapina
26. okt 2022

neudrela si sa? podľa mňa je to bežná modrina, ktorá sa ti spraví hocikde na tele, aj toto sa mne stalo už zopárkrát, nie je to nič strašné, zmizne to samo, len to dlhšie trvá ako na koži.

aurelia2000
26. okt 2022

Je to zakrvacane. Zrazená krv robí tu "modrú" farbu. Potom to bude čierne, necht sa oddelí od lôžka a odpadne. Ale možno to dopadne aj tak, ako píše @slapina. Záleží od rozsahu. Lekár ti nemá čo s tým urobiť, jedine pofukat.

jeninka1112
autor
26. okt 2022

@slapina Neudrela som sa , ale bola som v práci a stala som 10 hodín na nohách a odvtedy ma to začalo bolieť a teraz to bolí horšie e horšie , tak dúfam že to bude OK. Ďakujem vám

brembo
26. okt 2022

@jeninka1112 to nie je od státia. Mozno si o niečo zakopla. Mal som to viackrát,síce príjemné to nie je,ale lekár ti nepomôže. Musíš počkať,kým nebude čierny,potom uvidíš či sa neoodelí

aurelia2000
26. dec 2022

@jeninka1112 No ako si na tom s tým nechtom po 2 mesiacoch?