Modriny z ničoho nič

domikerny
27. nov 2018

Dobrý deň , včera sa mi spravili malé modriny na nohe , z ničoho nič 🤷 . Nieje ich veľa , ale mám z toho obavy . Na internete som čítala že sa tvoria vtedy keď máte nedostatok vitamínu B12 . Chcela som sa spýtať či ste sa už s tým niekto stretli , alebo čo by ste mi odporučili s tým robiť .

Vopred Ďakujem .

tosomja
27. nov 2018

@domikerny treba si dat spraviť krvné testy ma hematologii. Mojej malej sa robili a mala teraz neviem ci vela ci malo bielych krviniek. Tiez na nohach. Od kolena dole, na pistale.

sandokanka36
27. nov 2018

Mne sa tiez sem tam robia male modriny ale nejako extra to neriesim

domikerny
autor
27. nov 2018

@tosomja Ďakujem 🙂 , spravím spraviť krvné testy .

domikerny
autor
27. nov 2018

@tosomja .....skúsim som myslela 😀

lidia73
27. nov 2018

tak, treba zajst na tie testy a uvidis co ti tam vyjde. pricina predsa nejaka musi byt!

bubblegum7
27. nov 2018

Aj ja tak mam z casu na cas sa mi vyseje aj 50 modrin a pricina nikde. Krv v poho ...

domikerny
autor
27. nov 2018

@lidia73 určite áno ...🙂

domikerny
autor
27. nov 2018

@bubblegum7 🤔🤔

lubisvecko
28. nov 2018

Toto som aj ja mala takyto problem, urobili mi rozne testy a vsetko v najlepsom poriadku, takze problem kde je netusim, ale fest ma hneva, ze nohy mam jak pubertak 😀 Sama modrina 😀

domikerny
autor
29. nov 2018

@lubisvecko no veď to aj ja , testy idem robiť na budúci týždeň tak som zvedavá ....

helena1982
29. nov 2018

uvidis, ale je dost mozne, ze krvne testy vyjdu fajn - kamaratka to mala rovnake a modriny ju trapia dodnes :/