Modriny po injekcii Clexane

majah12
21. apr 2012

Maminy, ked ste uzivali Clexane, mali ste modriny? Je to normalne alebo len ja zle picham injekcie? Odporucali mi pichat do stehna, no ale takto budem o tyzden viac fialova a modra :(

zarabono
21. apr 2012

@majah12 je to uplne normalne.nakolko clexane rozpusta krv,cize je samozrejme,ze sa ti modrinka,ci uz vacsia alebo mensia spravi. 😉

majah12
autor
21. apr 2012

@zarabono dakujem za odpoved 🙂 Cize nie je to tym, ze to zle aplikujem. Ale takym tempom budem mat o mesiac fialove stehna. :( Aj ked moc dobre nerozumiem tomu, preco som dostala injekcie na znizenie zrazanlivosti krvi, ked mam vo vysledkoch praveze znizenu zrazanlivost... ale to su len predbezne vysledky zatial... na tie smerodajne sa caka az mesiac:(

zarabono
21. apr 2012

@majah12 nie je to tym.skus ju pichat uplne kolmo a spravit si co najvacsiu koznu riasu.a vyhybat sa miestam,kde vidis zilky.ten clexane ma aj zabranit vzniku zrazenin.asi si ta len pre istotu chceli zaistit,aby sa cosi nestalo

lucinocka
21. apr 2012

@majah12 nieee do stehna to nerob, tam budes mat stale modriny, daj to do ruky alebo do brucha, a skus sikmo pod kozu, nie kolmo..a predtym vypust vzduch zo striekacky..ja picham uz 18 tyzdnov a nemam ziadne modriny

majah12
autor
8. máj 2012

@lucinocka Dakujem za radu. No keby sa dalo,tak ich picham do ruky. Ale je to komplikovane, lebo dost tuku mam akurat na stehnach. Do brucha mi neoporucali v tehu, na rukach sa mi zas neda spravit riasa, kedze ich mam dost chude a do zadku sa tiez neda, lebo si to picham sama... manzel mi zamdlieva, ked to vidi 🙂 cize uz len tie stehna na striedacku mi zostavaju... ale uz som sa trochu vytrenovala, presla som od modrin k cervenym bodkam po vpichu... ked sa podari, tak nie je ani ta bodka, ale neprijemne je to furt:( To aj vas, baby, tie injekcie stipu a mierne trpne miesto vpichu ?

lucinocka
8. máj 2012

@majah12 hej trosku citit , ked si pichnem a nazad lahnem do postele, akoby sa ta tekutina rozlievala 🙂 Ja picham do bruska stale a planujem do konca, gyn povedal, ze ked mi tak vyhovuje on nema nic proti🙂

majah12
autor
8. máj 2012

@lucinocka ty si pichas sama? ked hej, tak sa chcem este spytat, riasu drzis cely cas, ked pichas, ci postupne povolujes... ja sa snazim postupne povolovat, zistila som, ze tak to kusok menej stipe.

lucinocka
8. máj 2012

@majah12 sama sama, no ja uz riasu neurobim, lebo mam brusko, tak len najdem nejake maksie miestecko, uplne sikmo vopcham ihlu a potom ju naklonim na 90st. uz ked ju mam vo vnutri🙂

majah12
autor
8. máj 2012

@lucinocka boze, je to sila, tehule sa bavia o pichani injekcii 🙂 no ale co uz neurobime pre tie nase malinke poklady... ja mam fobiu z ihiel, prezijem, ked mi picha niekto iny, ale ked sama, tak koniec... a tu tiez tak odratavam kolko este injekcii... no ale modriny pomiznu a hadam nam zdrave babatka coskoro vynahradia tie vpichy 🙂 tak ti drzim prsty, nech ste obaja zdravi...a malo modrin zelam. Dik za rady.

lucinocka
8. máj 2012

@majah12 mne nema kto pichat, mm neznasa pohlad na injekcie, za svokrou by som nesla a rodicov mam 1500 km daleko, tak chces ci nie musis🙂 ale ja som masochista, mne to nevadi, najradsej pozeram lekarske serialy:D
Prezijemee, hlavne ked su babanka zdrave.. minule tehu som si pichala tri mesiace, potom potratila a este po potrate 6 tyzdnov..a to sa uz cloveku vobec nechce pichat a trapit, ked vidis ze to nema zmysel..ale teraz mame a coskoro budeme nadavat ze chceme spat v noci 😉))

majah12
autor
8. máj 2012

@lucinocka no podobne... manzel ma tiez fobiu z injekcii... skor omdlie ako ja 🙂 svokra daleko a mama vyzaduje moju starostlivost, takze aj keby chcela nemoze mi pomoct... asi sme dve masochistky 🙂 ja este stale tak tajne dufam, ze mi daju pokoj s injekciami, ked dojdu konecne vysledky z hematologie... ale kedze mame rodinnu anamnezu, tak asi sa moc vytesovat nebudem, asi to lekarka preventivne necha... ale tiez si uz zvykam... pohladkam brusko, porozpravam sa s malinkym a ide sa nato...

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
medulen
27. aug 2012

Ahoj holky, mam problem, picham si clexane do bricha. Chci se zeptat, pist mam stlaceny az dolu a stejne po vytahnuti a docvaknuti ochranneho krytu mi jeste vytece kus latky. Sestra rekla ze moc stlacim kozni rasu, tak jsem ji skousela povolit a stejne se mi to stava. Nemuze to byt spatnym balenim? Minule baleni se mi to nestavalo. Nechapu vubec. .. Mela nektera stim problem Dekuji.

chomik
27. aug 2012

Ja som si pichala celé tehu a bolo to ako na hojdačke...pár dní super a potom modrina ako 2eurovka 😒 ale s pribúdajúcimi injekciami som mala pocit, že moja koža "hrochovatie" - čím ďalej tým viac som mala problém si ju vôbec tou ihlou prepichnúť 😠 toto mi teda fakt nechýba, škoda, že pri druhom tehotenstve sa tomu asi tiež nebudem môcť vyhnúť 🙂 ale za ten poklad, čo mi teraz spí v posteli to stojí 😀 kvôli nemu by som si tých injekcií pichala aj 10 denne 🙂