Mobilizácia kostrče - fyzioterapeut alebo chiropraktik

leniel
9. aug 2021

Stretli ste sa s nejakym fyzioterapeutom/chiropraktikom, co sa tomu venuje? Nasla som forum z ČR, tam je to bezna vec - u nas sa neviem dopatrat, ci vobec niekto 🤷‍♀️ A pritom tolko zien po padoch a porodoch na bolesti kostrce trpi…

0silvia0
10. aug 2021

@leniel urcite su, len ich nie je vela. Mne odporucal ortoped piestany, ale nakoniec som nesla, ale aj tu som nasla:
https://www.akupunktura.sk/bolest-kostrce-mobil...

petkasaurus
10. aug 2021

@leniel ahoj, v bratislave napr. Vitalclinic, este su tam dalsie 2 kliniky co sa na toto specializuju, ked budem mat cas, najdem ti.. Ja som vo svojom meste bohužiaľ nenasla, ale ideme sa s fyzioterapeutkou zamerat na odblokovanie rebier, spravne držanie tela, brucha, panvy atd a ze keď uz to bude ako tak, odskocim si do BA na kontrolu.. Ja son chcela v prvom rade tiez tu kostrc a mojzisovu

petkasaurus
10. aug 2021

@petkasaurus aha, ty asi nemas problém s otehotnenim, ja som to hladala preto 🙂

tarrra
10. aug 2021

@leniel odporúčam Mgr.Radku Šefferovu ,Žilina ,ak si niekde poblizku. Robí aj Mojzisovu, samozrejme aj tieto nepríjemné mobilizácie a ,určite pomôže.

leniel
autor
10. aug 2021

@petkasaurus dakujem krasne, nie s otehotnenim nebol problem, ale pri prvom porode mi kostrc praskla, lekari ma odbili ze je to normalne, pol roka som si nevedela sadnut. Teraz som tehu a sialene to boli zas. Vraj ta mobilizacia ulavi a dokonca vyrazne ulahci porod, fakt by som do toho sla

lucylucka
10. aug 2021

@leniel ahojcek ja som mala tiez problem po 1 porode s kostrcou,lebo sa mi zlomila (ohla)moj lekar mi vravel ze 2 porod mi ju moze narovnat a bude lepsie lebo 2 tehotenstvo som mala dost bolesti s kostrcou a bolest vyzarovala az do nohy.Ja som bola v 7-8 mesiaci pri chiropraktikovi a ten ma ponapraval plus kostrc -vsetko robil s citom(musela som ist,lebo som uz nemohla vydrzat s bolestou)Po porode som uz 9 mesiac a bolest sa mi ozve len raz za cas 😉

leniel
autor
10. aug 2021

@lucylucka dakujem krasne za skusenost, vies mi niekoho konkretneho odporucit?

katarinkacat
11. okt 2023

@lucylucka môžem na neho poprosiť kontakt?

eliska13
11. okt 2023

@katarinkacat už nie je aktivna