Minorga 5 % dermálny roztok

bilotti
28. mar 2022

Prosím Vás, ma niekto skúsenosti s MINORGOU 5 % dermálnym roztokom? Ďakujem

carrie4
28. mar 2022

Používala som na podporu rastu vlasov

bilotti
autor
28. mar 2022

@carrie4 a skúsenosti? Pomohlo? Aky bol priebeh liečby?

minesasubu
28. mar 2022

známa to tiež používala treba si uvedomiť že je to dlhodobý proces a aspoň 4 týždne používať až potom sa dostavia výsledky

zuz_ka
28. mar 2022

@bilotti používam, kožná má varovala že na začiatku môžu viac vypadať vlasy naozaj vypadávali ale cca päť týždňov a prestali, teraz my nové vlasy rašia na všetky strany a celkom rýchlo takže ja určite odporúčam

bilotti
autor
28. mar 2022

@minesasubu a pomohlo jej to?

bilotti
autor
28. mar 2022

@zuz_ka a ako veľmi ti na začiatku vypadávali? Lebo teraz ich mám dosť poškodené a riedke, takisto aj kúty.. a bojím sa toho vypadavania...

minesasubu
28. mar 2022

@bilotti áno pomohlo ale ona nemala ďalšie zdravotné problémy , ktoré spôsobujú vypadávanie vlasov

carrie4
28. mar 2022

@bilotti cca po 3 mesiacoch prestali vlasy padať a začali rásť nové. Kombinovala som minorgu s forcapil vitamínmi.

carrie4
28. mar 2022

@bilotti ale ako píše
@minesasubu dôležité sú dôvody padania. Mne začali padať po covide. Kožná mi povedala, že mi budú rásť nové vlasy, čo som jej neverila. A bolo ako povedala

zuz_ka
28. mar 2022

@bilotti kedysi som mala krásne husté vlasy pomaly nad zadok, prieriedili sa my na polovicu, tá prvá fotka je aktuálna,vlasy mám skrátené nad prsia tak snáď do leta budem mať vlasy ako predtým

zuz_ka
28. mar 2022

@zuz_ka ešte vidno že mám holé miesta ale tak snáď tie nové vlásky ich za chvíľu zakryjú riadne

bilotti
autor
28. mar 2022

@carrie4 no po odbere krvi na hematologii mám všetko v poriadku, povedala som im že ma trápi padanie vlasov a oni len povedali že z ich strany je všetko dobre, tak neviem.

bilotti
autor
28. mar 2022

@zuz_ka ja sa to bojím užívať len z toho dôvodu že na začiatku vlasy padajú a neviem ako by som vyzerala keby mi ešte viac padal..Rozumieš

zuz_ka
28. mar 2022

@bilotti ja som sa tiež bála ale vydržala som to hoci už potom som začala pochybovať že sa to zmení a zrazu bum som si všimla že prestali

kornelies
30. mar 2022

@bilotti Pouzivam uz dlhsiu dobu. Mam to na odporucanie od trichologicky. Funguje na 1*.

bianka_012
1. sep 2022

Máte niekto na predaj ?

kornelies
1. sep 2022

@bianka_012 V lekarni kupis... Bez predpisu...

lia_hav
25. feb 2023

@bianka_012 Ja mám na predaj 2x 60ml, ak by ste mali ešte záujem

bianka_012
4. mar 2023

@lia_hav Už mám, ale ďakujem

tina121212
11. mar 2023

@lia_hav este mate ??

susenka14
18. máj 2023

@zuz_ka dobrý deň,ešte stále používate? Nezacali vlasy po vysadeni znova padať?

susenka14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luuccia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz