Mikroskopická endodoncia

17. jan 2024

Moja zubárka ma poslala na mikroskopickú endodonciu, nakoľko mám mŕtvy zub a pod ním zápal na koreni. Zisťovala som ceny a že dve sedenia a cena 500 až 800€ v Ba. Fuuuu, skoro som odpadla. To je bežná cena ? Prípadne odporúčate niekoho, s kým ste boli spokojné.

gemerka17
17. jan 2024

Áno áno, je to pálka, a bežná cena. Pokiaľ teda ideš do toho, tak keď už dáš také peniaze za prístroje, je dôležité mať výborného, skúseného endodonistu. Nechceš, aby ti to robil za také peniaze niekto po škole 2 roky. V BA sú známi: Alexejenko (dently), podolsky, Novák.

autor
17. jan 2024

@gemerka17 ďakujem ti, mne bol odporúčaný Dr.Lehotský, tak neviem

kiki68
17. jan 2024

Dr Miklatek mi to robil takto mikro a platila som cca okolo 250eur, ale uz to moze byt urcite viac . Ale spravene je to dobre, drzi to

nairobi
17. jan 2024

Aj ja som mala taku dilemu,ze kam to dam urobiť a nakoniec som mala pokročilý zapal v zube,ze zub siel von a dam si tam casom urobiť náhradu,,,bolo mi ináč povedané,ze takéto mrtve zuby sa budu stale lámať,ze škoda peňazí na endo

kacena4
17. jan 2024

ano je to bezne, mne robili pocas 1 sedenia vypln zuba + domodelovanie kedze sa mi zlomil dala som 480€ a cca 2-3 hodky casu

gemerka17
17. jan 2024

@kiki68 pokiaľ viem, ten zubár nemá mikroskopom a ruším nemal ani RTG. Predražený zubár za podradny výkon, takúto ma povesť.

gemerka17
17. jan 2024

Áno aj Lehotský je taky známejší.

katarinaforever
17. jan 2024

@nairobi ahoj aj ja som bola 770 eur ale precízna robota skoro 5 hodín pod mikroskopom. Cena je bez korunky 🙈

autor
17. jan 2024

@katarinaforever a u koho si bola ?

katarinaforever
17. jan 2024

Bartoš dental point dunajská Lužná naozaj veľmi precízna práca som spokojná zub je ako nový

kiki68
18. jan 2024

@gemerka17 RTG maju a robil to s mikroskopom. Za mna lepsie ako v Rakusku, kde mikroskop odmietli pouzit ( vraj netreba )

lucynka19
13. jún 2024

Ahoj, podarilo sa ti tvoj problem so zubom vyriesit mikro endo? ja mam podobny problem, len s tym ze moj zubar ma bez mikroskopu chce rovno poslat na resekciu korenoveho hrotu. na stomato chirurgii mi zas povedali ze mam skusit mikro endo ze mozno ani resekciu nebude treba,