Migrénový piercing

17. feb 2022

Ahojte prosim potrebujem radu kto uz s tymto ma skusenost 🙂 mam cerstvy tak 3tyzdnovy migrenovy piercing no mam ho dost zapaleny dnes som zacala obklad z kamilkiveho caju a potom potriem betadinom. Mam to napichnute hnisa to no vobec neboli. Vybrat ho nechcem nakolko to nieje dobre rozhodnutie nakolko sa po zarasteni dierok moze z nutra nahromadit hnis . Mate s tym niekto skusenost? Co vam pomohlo a ak ste to riesili ako ja pomohlo to? Prikladam foto dakujem 🙏🏽🙏🏽

banderaska29
17. feb 2022

peroxid vodíka, čistiť 3x denne a spiritus dilutus dermálny roztok... ja som toto aplikovala pri piercingoch aj naušniciach 🙂

mariejenka
17. feb 2022

Panecku, čerstvý pirsing povazujem za 1-5 dni, trojtýždňové hnisavé ložisko,alebo odkedy to je takto by som nepodceňovala. Kamilkovy caj nedavaj. Skus ako píše banderaska, ale ja by som zvazovala aj chirurgiu.

autor
17. feb 2022

@banderaska29 peroxid som davala lenze na taketo by nemal ist ani peroxid a ani alkoholova dezinfekcia nakolko to susi moc pokozku a peroxid odstrani uz aj zahojenu cast cize to som teraz vynechala teraz mi an to pozeral priatel a vraj to vypada lepsie uvidim ak to s tym betadinom neprejde do 3dni asi by som mala ist na kozne a spiritus mam ale ten je tiez alkoholovy tak teraz neviem :/ lebo ak je pierc v poriadku tak sa moze ale na taketo hnisave by vraj nemalo ist take co stipe 🙈😦

autor
17. feb 2022

@mariejenka piercing v chrupavke sa hoji aj 6-8mesiacov kamoska to ma vyse mesiaca a stale jej z toho vyteka ta tekutina a mne sa to zapalilo teraz posledny tyzden :/ asi som sa toho chytila s neumytou rukou neviem :/

janezz
17. feb 2022

Je pravda, že toto sa dlhšie hojí, ja mám hore na kraji ucha. Ale popravde, nevyzerá to veľmi dobre. Hlavne že to takto hnisa. 🙈 a teda hygiena je prvoradá pri tomto. Čo máš za náušnicu? Je to určite chirurgická oceľ a nie nejaká bižu?

autor
17. feb 2022

@janezz urcite pani to robi uz 26rokov na kazdom mojom pierce som bola u nej moja segra a svagrina sme boli spolu oni to maju pekne cize si myslim ze u nej problem nebol a aj pred tym dala do sterilizatora 🙂 a veru ze to envypada dobre vraj si mam na to dat uz silnejsie daco ze framykoin len som citala ze masticky niesu dobre :/

autor
17. feb 2022
janezz
17. feb 2022

Ja som to ošetrovala iba liehom - spiritus. Čaj nedávaj a veru masť tiež neviem, asi by som sa radšej poradila s Dr. Toto už máš dlho, mne sa to tak dlho nehojilo

patricius06
22. jan 2024

Ahojte, včera som natrafila na nete na tento migrenovy piercing. S odstupom času, viete potvrdiť, že vám to pomohlo? 🙃

autor
22. jan 2024

@patricius06 ano a velmi mi to pomohlo. Po porode a kojeni si chcem dat aj na druhu stranu lebo ja mavam migrenu na oboch stranach. A pomaha mi to vlastne na tej jednej strane kde mam nausnicu 🙂

aandrea9
18. feb 2024

Prosím ta kde ti robili ten piercing? Iba náhodou som objavila túto tému a silno zvažujem 🤔

autor
19. feb 2024

@aandrea9 u nas v meste co robi piercingy 🙂

aandrea9
19. feb 2024

Vďaka 😊

simca555
1. máj 2024

Prosim a pomaha to aj na bolest hlavy ze nie vyslovene na migrenu ked boli jedna strana?ja mavam migreny uz asi od 15stich vystriedane antidepresiva silne lieky na bolesti ale uz nevladzem vkuse do seba lieky pchať vsak ma to zabije.. vacsinou mi to zacina bolestou hlavy a bud to prejde do migreny alebo ma priserne bolí hlava

tecila
1. máj 2024

@patricius06 ja som si ho tiež dala s veľmi mi pomohol hlava ma bolela veľmi pomaly už každý týždeň. Teraz je to tak raz do mesiaca pred MS.

tecila
1. máj 2024

Ahojky, mám tento migrenovy a shenmen od novembra a sem tam mi to ešte teda stále zahnisa. Mne pomáha vyplachovať slaným roztokom a potrieť čajovníkom.

180207
18. aug 2024

Dobrý večer. Prepáčte, že takto obtazujem....pomohol Vám piercing na bolesti hlavy? Ďakujem za odpoved

180207
19. aug 2024

@tecila dobrý deň. Ak môžem, dovolím si opýtať sa...pomáha vám stále akupiercing? Mali ste ho od bolesti hlavy aj na úzkosti? Ak odpoviete, veľmi pekne dakujem

tecila
19. aug 2024

@180207 dobrý deň, s bolesťami hlavy mi pomohol. Neprešli má úplne občas ma bolí hlava hlavne pred ms, ale je to oveľa lepšie. Mám aj shenmen na úzkosti to neviem popravde veľmi povedať účinok. Mne hlavne zabral v spojení migrénovym práve na tie bolesti hlavy.

180207
20. aug 2024

@tecila ďakujem pekne

180207
8. sep 2024

@tecila Zdravim, ak sa môžem znova opýtať, cítite účinok akupiercingu aj na úzkosti? Ďakujem za odpoved

tecila
8. sep 2024

@180207 popravde toto veľmi neviem posúdiť nemala som predtým nejako extra úzkosti

autor
9. sep 2024

@180207 dobry den existuje aj piercing proti stresu mozno by nieco pomohol 🙂

180207
9. sep 2024

Dakujem

stankabol
10. okt 2024

Dobrý deň, chcem sa spýtať , ako dlho sa vám hojil ten piercing? nakoniec niečo pomohlo? Chcem si aj ja dať, ale bojím sa tých komplikácií.. 😔 tak neviem či ísť do toho... Ja mávam migrénu počas menštruácie a niekedy trvá aj tri dni, ž ma ani žiť nebaví vtedy.

oktober3
10. okt 2024

Okamžite von a dať si tam bananik..TITANOVY a veeelky.
Aj keď bude odstavat.

Krúžok som mohla nosiť az po 7 mesiacoch

oktober3
10. okt 2024

Tak isto aj krúžok v nose.
Pokiaľ máte v čerstvej rane krúžok, tak sa tam robia tie škaredé gule - tzv bumps.

Čiže aj do nosa sa dáva vždy také to L a až časom krúžok..
A až po zapojení -- > ooozaj aspoň pol roka, môžte dať krúžok
To isté platí aj pri Daith

A zvlášť pozor ak sú krúžky s kamienkami ako mám ja. To by len chrasty robilo, ak to nie je zahojene..

Istota je vždy Titan a bananik. Riadne dlhy

Čo sa týka migrény, kedysi som mala strašne, a to už od 12 rokov . a teraz nič
Len raz za čas.

A bála som sa, že nebudem môcť používať sluchátka z mobilu ale bez problémov.
Krúžok si dám do hora a je to také, ako keby som Daith ani nemala