Mierne zvýšená teplota z horúčavy

11. júl 2024

Ahojte, som takmer dva tyzdne po missed abort, včera kontrola všetko v poriadku, dnes som mala kontrolu na kardiologii a z rutiny mi odmerala sestrička teplotu a mala som 37, dosť som sa vylakala, či to nemá súvis s kyretazou, na kontrolu som išla v prehriatej elektricke cca 40 minút a potom po slnku peši, dnes má byť 35 stupňov, tak neviem čo to má suvis, mám nastúpiť do práce a teraz neviem či počkať s ukončením PN, včera som mala aj celý deň migrenu

deti95060810
11. júl 2024

aj z tej horúčavy... ak sa cítiš Ok tak je všetko v poriadku...

autor
11. júl 2024

@deti95060810 cítim sa dobre až na únavu, zrejme mi klesol hemoglobín po zákroku a včera som mala migrénu, no nič doma si ľahnem oddýchnem a odmeriam teplotu ortutovym teplomerom

anavixy
11. júl 2024

Presne tak, treba si doma oddychnut, vychladnut a
potom si normlane odmerat teplotu v podpazusi 5-7 min. Merala ti dufam aj ona aspon v podpazusi a nie bezkontaktne na cele. Ak doma budes ok, tak to bolo len z prehriatia, co je naozaj pravdepodobne. 🙃

autor
11. júl 2024

@anavixy merala mi len bezkontaktné, tie teplomerom sú nepresné, lebo dieťaťu minule tak namerali takým 37,3 a doma mal 36,2 ortutovym, bola som nakúpiť v klíme, už cítim, že budem chladnejsia

anavixy
11. júl 2024

Tak to je uplne bezpredmetne kolko si mala bezkontaktne… to ani nemusi merat, obzvlast v lete. Aj cez covid nam merali na vratnici v zime, vsetci sme mali 34 😃 bud v klude uplne.

autor
11. júl 2024

@anavixy mám aj doma na ortutovom 37, tak nič, počkám do vecera

deti95060810
11. júl 2024

@anavixy 😀

autor
11. júl 2024

@anavixy áno, to obdobie sme mali všetci 34, keď nám v mínus 5 merali 🤣