Meteosenzitivita

maminuska
12. mar 2013

No a zas je to tu bolí ma hlava, bolia ma prsty na rukách , zápästia. Som akokeby ma mechom praštilo. 😒.
Som meteosenzitívna, regujem na prudké zmeny počasia, tak ako teraz. Trápi to aj vás ?
Ako s tým bojujete ?Nechcem vziat vždy len tabletku brufenu.

trish31
12. mar 2013

@maminuska ja mam to iste a hlavne v tomto obdobi je to katasrofa.A presne ako pises.Zapastia,prsty,kolena...A ta bolest je svinsky neprijemna.

jania023
12. mar 2013

@maminuska ahoj ja zase akonahle sa zmeni pocasie dostanem nadchu a prejde to az sa pocasie stabiliztuje a je aspon 2-3 dni to iste

cerez
12. mar 2013

@maminuska Ja mám to isté a niekedy mám takú nervozitu v nohách, že vtedy pomôže len ľahnúť si na brucho a zaspať.

stefanyj
12. mar 2013

Aj ja trpim meteosenzitivitou. Tabletky si nedavam ziadne (klasicke analgetika mi aj tak neucinkuju), este kojim maleho. Iba vtedy, ked uz naozaj nevladzem a ide mi roztrhnut hlavu - mavam totiz pri prudkych zmenach pocasia migrenu. A ta trva den, noc, niekedy aj 3- 4 dni. Popri tej bolesti sa musim starat o troch este malych drobcov a stavat v noci 😝 k malemu. Tiez by ma zaujimalo, ako sa da proti tomu bojovat inak, ako tabletkami.

trish31
12. mar 2013

Kolko Vam to trva?Mne aj 3 dni 😠

maminuska
autor
13. mar 2013

@trish31 mne to trvá deň pred tým ako sa má zhoršit počasie a den zhoršenia počasia.
Dnes som sa ledva vykotila z postele, ruky som ledva rozhýbala . teda prsty - reumu nemám . Ale už mi tak nejde hlavu roztrhnut ako predtým.

maminuska
autor
13. mar 2013

@cerez nervozita v nohách je hrozná poznám , u mna sa to vyostruje počas tehotenstviev, vtedy nemôžem vôbec zaspat.

trish31
13. mar 2013

@maminuska a bola si aj na nejakych vysetreniach?

maminuska
autor
13. mar 2013

@trish31 hej robili mi nejaké zápalové veci z krvi a reumu vylučili
a ja ot mám len fakt vtedy ked sa prudko mení klíma, zvlášt ked ide z pekného do takéhoto otrasného

nice202
13. mar 2013

@maminuska ja som tiez a pri zmene pocasia mi klesa tlak a pod. stavy. Citim sa presne ako mechom udreta, nervozna som, nic sa mi nechce, boli ma hlava. hlavne, ked sa zmenilo ako dnes....

trish31
19. mar 2013

@maminuska ahoj tak ako dnes?Mna uz tyzdne boli prava ruka,neviem ci to je z pocasia ci z coho ☹

maminuska
autor
19. mar 2013

@trish31 dnes som mala také tlaky na očiach ako svina , normálne obruč na hlave.
Tak ja sa velmi teším na jar lebo mne je vtedy lepšie

maruska24
20. mar 2013

ja mám vtedy problém s tlakom a náladu pod psa. tieto výkyvy mi nerobia dobre, bolesť hlavy sa k tomu pridá plus ešte aj lámanie v ruke. ale tá pochmúrna nálada a bolesť hlavy je to najhoršie. 😠