Meškanie menzesu

misskate1
12. júl 2014

Ahojte, dnes som ocakavala menzes, ale potom som sa pozerala do kalendara zistila som, ze mi tyzden meskaju. Urobila som si test, ale uplne cista jedna ciarka. V decembri som vynechala antikoncepciu, mavala som pravidelne na de, plus minus jeden den. Neviem preco mi meskaju. Na zaciatku cyklu som bola chora a po antibitikach som mala intimny zapal, iba vonkajsi. ale nebrala som ziadne lieky, preslo to za 3 dni cca. Ale v minulosti mi nikdy ziadna choroba neposunula menzes. Naposledy mi meskali tyzden pred 8 rokmi cca. Nechcem hned utekat k lekarovi, nemam ziadne problemy, vytok, nic. No kolko je maximum co mam cakat? Este dodam, ze ster mi robili v january a bol negativny. Fakt sa bojim, z akeho dovodu mi meskaju. Prosim hlavne ma velmi nestraste 🙂

lulu369
13. júl 2014

@misskate1 Ahoj, príčin prečo ti mešká menzes môže byť veľa...Radšej choď k doktorovi, tu ti nik nenapíše prečo ti týždeň mešká menzes...
Ja som tiež brala HAK 3,5 roka, no vysadila som ju lebo sme sa s priateľom (dnes už manželom) rozhodli založiť rodinu a chcela som čo najdlhšie nebrať HAK keď otehotniem. Po vysadení som asi cca 4 mesiace dostala menzes aj keď bol strašne nepravidelný. Po 4 mesiacoch neprišiel vôbec, no tehotná som nebola, tak som šla za doktorom. Predpísal mi tabletky (clostelbegyt a duphaston) a tiež som chodila na "vyvolávačku" aby mi vôbec menzes prišiel. Liečila som sa asi 6 mesiacov. No liečbe som otehotnela a dnes som už šťastnou mamičkou 5 ročnej dcérky, 2 ročného synčeka a v októbri k nám pribudne ďalšia princezná 😉