Meškajúci menzes, test negatívny

milka1978
2. júl 2016

Ahojte babule. Môj menzes nebol nijako pravidelný, skoro vôbec, no teraz mi mešká už viac ako kedykoľvek pred tým. Už je to mesiac. Tehotná nie som. Robila som si 2 tehotenské testy. Jeden ráno a druhý počas dňa. Som po dvoch sekciách, ktoré sú od seba 3 roky vzdialené. Od poslednej sekcie už ubelo 3 a pol roka. Pri sekciách neboli žiadne problémy a ani s hojením rany alebo ďalšími vyšetreniami. Žiadne zápaly som po sekciách neprekonala. Na poslednej preventívke boly všetky výtery a vyšetrenia O.K. Do pondelka síce nie je ďaleko ale neviem či bude moja lekárka pracovať keďže utorok je sviatok. Potrebujem vedieť či to nemôže byť niečo vážne. Alebo je to len banalita. Už ma napadajú myšlienky aj ako, že som v predčasnom prechode. Ďakujem za rady a tipy. 🙂

janka743
2. júl 2016

min. rok som mala tiež vynechaný cyklus ... nabehol mi až po injekcie od gynekologa. neviem či by sa mi sám od seba spustil... navštívila som lekára až po 2 vynechanom cykle. bolo leto, vôbec mi to nechýbalo 🙂. vedela som že tehotná nie som...

milka1978
autor
2. júl 2016

@janka743 takže to nemusí byť vážne? ako menzes mi teraz určite chýbať nebude 😀 a tehotná tiež nie som 😀 len sabojím aby som nebola inak chorá. mama totižto mala nezhubný nádor na maternici a preto jej ju museli vybrať keď mala 40 rokov a nedávno prekonala nezhubný nádor na prsníku, tiež ju operovali. preto mám strach ☹

janka743
2. júl 2016

mne robil len podrobnú cytologiu... tá bola ok, a našťastie nič mi nebolo... ani som na to nejak nemyslela.

miskajankova
2. júl 2016

Ja mavam tiez nepravidelny.Pi zenske caje vyskusaj vsetky co najdes.Ale bacha treba ich pit pravidelne