Mešká mi menštruácia a tehotná nie som

14moni88
10. máj 2016

ahojte baby, chcem sa opytat..meska mi menstruacia uz 5 den co nebyva zvykom u mna max tak 2 dni , mam noveho priatela a od posledneho rozchodu som nemala sex cca 6 mes. Može to s tym súvisiet ze po dlhej dobe sexujem :D ? tehotna urcite nie som pouzivame ochranu ale ako zenu ma napodlo hned toto :D a zacinam stresovat, co by pomohlo na ich vyvolanie? :D

rheuska
10. máj 2016

Ahoj moni. Najviac ti pomoze navsteva gynekologa. Pricin moze byt strasne vela.

14moni88
autor
10. máj 2016

"super" povzbudilo 🙂

shia
10. máj 2016

@14moni88 aka otazka, taka odpoved ;) neviem co si cakala, ze niekto napise tvoj chorobopis..? tazko vediet, v com to je, ak nie si tehotna, moze to byt jedien zdravotny dovod, a ten ti povie jedine doktor, nie nejaka baba co si precita tvoje tri riadky...

lucijana2
10. máj 2016

@14moni88 myslim si ze za meskanie menstruacie nemoze byt to ze po dlhom case sexujes. Vies niekedy aj ked pouzivate ochranu sa moze stat. Uzivas antikoncepciu ci iba s kondomom sexujete??

mamica
10. máj 2016

nemyslim si, ze by to mohlo byt tym ze si zacala po dlhom case sexualne opat zit. Nebrala si nejake antibiotika, alebo nejake lieky? popripade nebola si prechladnuta? pretoze parkrat mne kvoli takymto veciam meskali.

katarinamarkova
10. máj 2016

@14moni88 🙂 ziadna ochrana ta neochráni 100%tne 🙂
tehotná si 50/50
- tehotenský test
- gynekológ
- jediná 100tná ochrana je - nemať sex

14moni88
autor
11. máj 2016

uz prisli 🙂