Menzes po Norethisterone

lenkac38
18. apr 2016

Ahojte, ako vám prisiel menzes po uzivani norethisteronu? Meskanie alebo ine problemy?

adusqua
18. apr 2016

myslím, že prišiel načas tak ako písalo v popise lieku, ale viem, že bol neskutočne bolestivý a aj dalsie MS z toho Norethisteronu neboli pravidelné a trvalo možno aj pol roka kým sa mi upravil cyklus... 😖 Už by som ho asi nikdy radšej nebrala...

tenerifka
24. máj 2017

Poprosila by som o konkretne skusenosti s oddialenim cyklu.
Chcem to brat v juni a oddialit mrchu o cca tyzdeñ, aby mi v juli prisla az po dovolenke(nechcem to brat priamo na dovolenke kvoli neziaducim vedlajsim ucinkom).
Rada by som vedela, ci to je naozaj tak, ze ak mi ma napr.prist 5.6. a oddialim si ju o tyzdeñ-t.j. zacnem brat cca 2.6., vysadim 11.6., pride mi 12.6.,tak ta dalsia v juli mi pride najskor za 28 dni alebo neskor-t.j.najskor toho 10.7.?
Nestalo sa niekomu, ze mrcha prisla napr.za 24-25 dni od zacatia tej prvej posunutej?
Snad som to napisala zrozumitelne, ak nie, dovysvetlujem

janka279
24. máj 2017

@tenerifka Ja som problemy nemala. Zacala som brat 2-3 dni pred ocakavanou ms a po vysadeni mi prisla ms do 2 dni. Dalsia ms mi prisla normalne. Uzivala som asi trikrat v zivote a ms mi po norethisterone nikdy neprisla skor (ako pises, ci nemoze prist napr. Po 24, 25 dnoch). Ale u kazdeho to moze byt ine. Mne skor vadi, ze oddialenim ms si predlzujem pms a som potom podrazdena a neprijemna. 😀

tenerifka
24. máj 2017

@janka279 ja nijaky PMS prakticky nemam, ale kazdopadne sa chcem vyhnut tomu brat to na dovci

janka279
24. máj 2017

@tenerifka si stastny clovek, ze ta pms obchadza. 😀 Podla mna by to mohlo fungovat ako pises a tiez to zvazim do buducna.

tenerifka
24. máj 2017

@janka279 ja mam problem so silnym krvacanim, pocas tych 3 dni nemozem na plazi fungovat, preto volim hormony, ale pre mña je lepsi progesteron ako estrogen (HAK)

tenerifka
24. máj 2017

Mne by nevadilo, ak by ta dalsia prisla za 40 ci 50 dni, ale nie pod 28 dni

monika1996s
26. dec 2019

Ahojte chcela by som sa poradit svami ..mam nepravidelny ms.tento mesiac som zacala krvacat strasne silno a trvalo to 14dni bola som u svojej gyn.a dala mi norethisteron mala som krvacanie mimo ms.45tabletiek polovicu som dobrala a zacala som krvacat strasne silno a strasne krce pod bruskom mate stim niekto skusenosti prosim vas ci to je normalne alebo nie dakujem za kazdu radu