Menzes a operácia

7. apr 2024

Baby, asi a vysmejete. Idem na operáciu zajtra s rukou a dnes ako naschvál som dostala krámy....operácia bude zrejme dlhšia, ok dáme vložku, tampón...čo má ale trápi,je čo sa bude diať počas narkózy. Teda aby som sa dobre vyjadrila, mňa počas menzesu neuveritelne nafukuje, teraz mam stres že im tam budem počas narkózy prdkat ako kôň keďze nad tým nebudem mať kontrolu 🙈🙈😂😂nie niesom pubiska, len sa budem asi hanbiť ako pes 🙈viem to nejako utlmiť bylinkami? Do lekárne sa už dnes nedostanem

bublinka0
7. apr 2024

Nic sa nestane ak budete mat menzes, ja som bola na operacii a s menzesom, oni su pripraveny aj na taky stav...a myslim si ze pocas narkozy aj keby "nieco" oni uz zazili kadeco 😁😊

autor
7. apr 2024

@bublinka0 hej ja viem že to nieje prekážka pri operácii aj že zažívajú kadečo, len ja mám riadne búrlivo v črevách počas prvých dní tak stresujem 🙈🙈

yelena159
7. apr 2024

Keď im tam budeš prdieť, tak si proste dajú namiesto rúšok plynové masky.

tanyag
7. apr 2024

Aj keby si prdela, myslíš, že po narkóze za tebou prídu a vysmejú sa ti? 😁 alebo ti to napíšu do správy, že počas operácie ruky pacientka neustále prdela? 😉 Ja som si prdla aj pri pôrode a neboj, nezabilo ich to...takže žiaden stres...alebo im povedz pred operáciou, že sa ospravedlňuješ dopredu, ak by si počas operácie prdela...aspoň to odľahčí celý proces 🫣

gabika0825
7. apr 2024

🙈 to fakt toto riešiš? Veď to je uplna debilita. Viac v strese by som bola z toho či mi zoperujú správnu ruku. 🙈

jankap55
7. apr 2024

A espumisan nepomáha?

mrkvicka060
7. apr 2024

off topic, ale je tu este niekto, kto zduse neznasa to slovo "kramy".. mne to pride strasne akoby dehonestujuce, vulgarne, no fuj. Nic proti tebe autorka, neber to osobne, pouziva to vela ludi. pride mi zvlastne, ze to zeny na seba pouzivaju, "mam kramy".

martul
7. apr 2024

Kľud, ty nebudeš vedieť či si prdela a oni ti to určite nebudú po operácii hovoriť. Vieš koľko ľudí pred tebou tam už mali?

mrkvicka060
7. apr 2024

a k teme, podla mna budes v narkoze uplne uvolnena takze ak aj budes prdiet, s najvacsou pravdepodobnostou to budu nejake "tišany zákerné", kedy pride len smrad, ale nikto nebude vediet odkial prisiel... tam budu po sebe vsetci zazerat 😃

tanyag
7. apr 2024

@mrkvicka060 Ja to slovo neznášam a nepoužívam 🫣

saxana000
7. apr 2024

Neboj sa nebudes ani prva ani posledna co.ludia v narkoze alebo pri budeni povystrajaju nakecaju to by bolo na roman.kazdopadne treba to urcite oznamit anesteziologovi na to nezabudni ak by naaaahodou nieco..

danniiee8
7. apr 2024

Nerieš hlúposti, ja som išla nafúknutá ako kôň na gynekologicku operáciu a operovali ma moji kolegovia 🥲 po zobudení z narkózy som prdela (hlasno a smradlavo) asi 4 hodiny ešte a to čo sa dialo v gyn. polohe s hlavou kolegu pár centimetrov od anusu počas tých 45 minút si neviem predstaviť 🥲🥲🥲 už pred operaciou som bola nafúknutá a aspoň mi to pomáhalo nemyslieť na strach z operácie - mala som iba 10 litrov hanby ktorú som vstrebavala 😭😭

megg1
7. apr 2024

Ved pred operaciou by si nemala nic jest, takze nemala by si mat vobec plyny...pravdepodobne pocas kramov si viac hladna, tak viac jes a tie plyny mas mat z coho...

danniiee8
7. apr 2024

@megg1 pred operáciou sa štandardne neje nič od polnoci pred operáciou, niekedy i dlhšie pokiaľ ide o operácie traviaceho traktu. Plyny však mať môže aj nalačno. Ja som nejedla od večera a nasledujúci večer som mala plynov ako dávno predtým nie.

autor
8. apr 2024

Jaaj baby som sa nasmiala na odpovediach 😂akože viem že sú to prkotiny ale aspoň ma to odpútalo trochu od strachu z operácie 🙂ale už som po, zoperovana a vyprdena😉

danniiee8
8. apr 2024

Tak to je super, aj ma napadlo, že ti napíšem a opýtam sa, čo vetry a či to zoperovali správnu ruku 😏

autor
8. apr 2024

@danniiee8 ruku správnu a verim že aj správne 🙂