Menštruácia mi mešká už mesiac a krvácam.

iwuskapoh
4. aug 2019

Ahojte ms mi mešká už mesiac mala som len slabé krvácanie 3 dní mám bolesti krížov dneska som si robila test je negatívny u dr som bola tiež,už som zúfalá dr mi tiež nevie pomôcť aspoň keby mi dal vyvolavacku ale nič :/ mám ísť na laparaskopiu ja si mislim že nesom vporiadku 1.6.som mala poslednú ms a od vtedy mám vytoki 29,6. Aj 30.6 som tiež mala slabé krvácanie a terás zase 4 dní som mala slabé krvácanie a ms nikde
:'(

alexandra2468
4. aug 2019

@iwuskapoh zalozila si o tom uz velmi vela tem. Bohuzial tu ti nikto odborne neporadi.
Odborna pomoc sa ma hladat u lekarov a nie na konikovi.

Ked nie si spokojna so svojim gynekologom, co chapem, ze nie si, tak si zaplat vysetrenie u ineho gynekologa. Ved to nie je jediny lekar na svete.

monika2494
4. aug 2019

@iwuskapoh nemáš nejaké stresy alebo nejaká nová situácia v živote. Niečo nejaký sok?
Ja keď som bola v zahraničí za prácou tak som nemala 3 mesiace menzes ale keď som sa vrátila tak prišiel
Alebo skús bylinky caje kotvicnik alebo alchemilku. Horúce kúpele.

iwuskapoh
autor
4. aug 2019

@monika2494 tak vieš snažíme sa s manželom otehotnieť a nedarí sa nám už rok ťa asi preto mám stres :/ a preto ? Ale nechápem prečo mám tie Výtoky :/ pijem alchemilkovy čaj

anka712
4. aug 2019

@iwuskapoh prvé čo je dobre aby si urobila nech ti dá gynekológ vyvolávačku požiadaj o to, potom budeš vedieť načom si ak sa menštruácia nedostaví.

mariska1989
4. aug 2019

@iwuskapoh Však píšeš že 4dni si mala slabé krvácanie 'Však to máš MS ,nikde nemáš písané aby ti vždy prebehla neviem aká silná neviem z akými bolesťami to že je slabá neznamená že to nie je MS

iwuskapoh
autor
4. aug 2019

@mariska1989 to neje ms viem aký rozdiel je medzi ms a medzi slabé spinenie nemala som ani bolesť ako pred ms ešte toto som nemala nikdy preto sa pýtam :/

mariska1989
4. aug 2019

@iwuskapoh to že si to nikdy nemala ,neznamená že to nikdy nebudeš mať . Však ms bola1.6 potom 30.6 a máš ju povedané v teraz to sedí ako normálna MS akurát že ju máš slabú nemáš silné krvácanie a ja som tak mala . Takže počítaj že koncom Augusta alebo začiatok Septembra znova toto budeš mať skús strede cyklu robiť ovulačné testy