Menštruácia mešká a testy negatívne

ppetka23
14. apr 2019

Ahojte žienky... Mam taky menší (väčší) problém..
Začnem takto poslednú menštruáciu som mala 4.3 a do dnes neprišla... 21.3 som bola u gynekológa a povedala ze všetko je v poriadku.. Menštruáciu som mala dostať 1.4 a nič.. Keď 2 dní mešká to je ešte v pohode niekedy to tam mam.. Ale keď už to bola viac ako 4 dní robila som si test. Vyšiel negatívny.. Tak som ešte počkala a 11.4 som išla ku gynekológovi a ten ma dal na vyšetrenie a povedal ze mam cystu 😫.. Mohla mi cysta nárast za 2-3 týždne? Mam veľký strach..
Doktor mi pichol vyvolavacku a ze mam čakať.
A že keď do 3 týždňov mi nič nepríde mam prísť...
Poraďte mi prosím

Stretli ste sa už s niečím podobným?

Ďakujem vám

simbatko
14. apr 2019

@ppetka23 mojej sestre povedali ze cysta..tiez vyvolavacka a ms neprisla..urobili sono a sestra tehu...

ppetka23
autor
14. apr 2019

@simbatko ahoj... A všetko bolo v poriadku? Mňa by aj potešilo keď by som bola tehotná..

veronikaszabova
14. apr 2019

@ppetka23 z mojej cysty je 4,5 rocny syn 🙂

monymony1
14. apr 2019

@ppetka23 veru aj ja som mala na zaciatku tehu cystu.. nikdy predtym som nemala ani potom😀tak drzim palce nech to je tvoj pripad ked si to aj prajes 🙂

ppetka23
autor
14. apr 2019

@monymony1 tak my by sme si aj priali babo.. Aj keď sme ešte na tom "nepracovali,,.. Len nechápem ako by mohla cysta tak rýchlo nárast behom 2- 3 týždňov

veronikaszabova
14. apr 2019

@ppetka23 ja som chodila na folikulometriu, nakolko som uzivala clostilbegit na ovulaciu. V case ovulacie cysta ziadna. 3 krasne foliky, cize ovulacia v najblizsich dnoch - po 14 dnoch test 2 ciarky. Na sone po tyzdni meskania ( 3t od prehliadky) cysta 3x3cm.1 Folik nepraskol a zdrziavala sa v nom tekutina.
Dostala som injekciu, ze snad sa uvolni. Po 5 dnoch som zacala krvacat, krvacala som 3 dni ( ako menstruacia ). Potom som sla na sono, ci je vsetko ok. A buuuum. Tam nas Šimonko 🙂

simbatko
15. apr 2019

@ppetka23 ano ano vsetko v poriadku....chlapec zdravy skolaaaaaaak...vela stastia aby si aj ty bola tehulka😙

nitusiak
15. apr 2019

Mne sa urobila cysta cez noc a sama praskla, zanikla. Jednu som mala velku na vajecniku a isla laparoskopicky prec. Mala som 15 a nic strasne ;)

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ppetka23
autor
15. apr 2019

@simbatko počkám ešte dokým nepridu..... Babo by som si priala.. Lebo už jednu 4 ročnú dcérku mam..