Menštruácia a úzkosť

21. máj 2024

Dobrý deň, mám otázku ženy dievčatá , ale len reálne skúsenosť ak niektorá z vás ma, je tu niektorá ktorá ak ma pred menštruáciou má pocit úzkosti a hlavne sťažené dýchanie ? Alebo ak dostane menštruáciu taktiež pociťuje úzkosť vo forme sťaženého dýchania ? Sledujem to už nejaký ten cyklus a reálne ma zaujíma či to niekto zažil alebo zaživa . Pripisujem to hormónom a úzkosti ale ide mi to na nervy nakoľko sa nato dosť sústredím . Ako mentštruácia odíde tak všetko je okej. Vrela vďaka za odpovede

deti95060810
21. máj 2024

z hormónov? áno môže byť...
je známe že ženy v menopauze majú psych. problémy - vplyvom hormónov.

autor
21. máj 2024

@deti95060810 sledujem to nejaký čas a vždy v obdobi menštruácie potom som mierne v strese či sa niečo nedeje a potom to odíde a zabudnem a ak príde menstrucia opäť to cítim inak som fajn všetko je okej. Preto ma zaujíma či je to normálne a či to nieto zaživa .

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanapjat
21. máj 2024

mám to aj ja, úzkosti, bolesti chrbta, kĺbov, svalov

autor
21. máj 2024

Ďakujem dievčatá za odpoved hneď sa cítim lepšie že viem že nie som sama v tomto hnusnom obdobím, cítim aj bolesť svalov a nepokoj s tým ako tak dokážem bojovať ale keď sa mi ťažšie dýcha pri tej úzkosti tak toto je pre mňa šialene .. tak ale musíme to nejak zvládnuť nemáme na výber

sante81
21. máj 2024

Mám to isté, nechce sa mi vtedy ani žiť.

marianarem
21. máj 2024

Aj ja to mavam, hoci nie kazdy cyklus. Niekedy to zacne uz aj 10 dni pred ms. Neviem, preco nam priroda nevymyslela nejake lepsie zvladanie hormonalnych zmien. Asi nebolo treba, lebo prezijeme aj takto 😐

autor
22. máj 2024

Ďakujem za odpovede 🙂 verím že to nejak každý cyklus zvládneme