Mávate migrénu?

menonetreba7
24. sep 2020

Dobrý večer , prosím Vás je tu niekto kto ma migrénu ?
Ja by som sa chcela opýtať , či sa Vam stalo že ste mali obdobie ked Vas prestala hlava bolieť ale zato sa Vam točilo v hlave a pred očami ?

gabikaa96
24. sep 2020

@menonetreba7 ja mám už od puberty,a áno stáva sa u mňa že bolesť prestane ale točenie pretrváva

pininka1
24. sep 2020

Ja od decka, vacsinou to ide ruka v ruke s nizkym tlakom. Preto to tocenie hlavy.

menonetreba7
autor
24. sep 2020

@gabikaa96 predpokladam ze tiez chodis k neurologicke , ked si k nej prisla a povedala si ze prestala bolest ale točenie pretrvavalo ako nato reagovala ?

simsalabim
24. sep 2020

@menonetreba7 zalezi aj od toho, ako dlho pretrvava. Postdromalna faza moze trvat tak dlho, ako samotny zachvat. Ked mam 3 dnovy zachvat, tak dalsie 3 dni po skonceni bolesti sa z toho dostavam a niekedy sa mi ta hlava toci. Ale ak je tocenie nezavisle od zachvatu, s migrenou to asi nesuvisi.

gabikaa96
24. sep 2020

@menonetreba7 ja mám aj nízky tlak + problémy s krčnou chrbticou takže povedala že to točenie nemusí súvisieť s migrénou

jabuducanevesta
26. sep 2020

pri zmene tlaku mám migrénu,,, ani hluk, ani smrad ani vône, ani svetlo nemôžem,,, do postele a čakať

evita11223
28. sep 2020

casto som migreny mavala prave pocas takehoto pocasia jak je teraz, ale zacala som uzivat magnezium a draslik a uz nemavam 🙂

marca12
28. sep 2020

@menonetreba7 tocenie moze mat suvis s krcnou a migrena ma ciastocne suvis tiez s krcnou