Mávam ranné bolesti hrdla

zujuku
18. okt 2022

Ahojte, stretli ste sa prosím už s niečím podobným? Ráno po prebudení (alebo aj poobede po prebudení) ma vždy zvykne bolieť hrdlo a občas mám pocit plného nosa. Nie je to taká typická bolesť ako pri chorobe- bolesť pri prehĺtaní, je to skôr rezavá bolesť. Počas dňa, akonáhle opustím priestory bytu, bolesť zmizne a nič necítim. Som alergik, môže to mať súvis? Ďakujem za vaše skúsenosti🙂))

mandzula
18. okt 2022

Nemas v byte plesne? Alebo to moze byt sposobene roztocmi, pripadne nejakymi umelymi vonami.

zujuku
autor
18. okt 2022

@mandzula áno alergiu na roztoče mám a dosť silnú. Keď som doma tento problém nemám, akonáhle spím v druhom byte stále… plesne sú tiež možné 😄

eliska105
18. okt 2022

Mozno chrapanie v noci alebo suchy vzduch v izbe alebo tie alergie a plesne .. lieky neberies na alergiu?

sella38
18. okt 2022

hrdlo boli aj zo zahy.

zujuku
autor
18. okt 2022

@eliska105 beriem spirabel ale podľa mňa je slabý… lebo aj keď ho beriem celý deň si skrabem nos, kycham a mám sople… akurát skúšam vetrať či to pomôže a mám pocit že to bude aj vzduchom😀no a sem tam aj to chrapanie je možné 😂

simca06022011
18. okt 2022

Reflux, chrápanie... Ak nas alergiu tak skor to druhe.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madla60
18. okt 2022

občas ráno ma bolí hrdlo, ale keď sa napijem teplého čaju, kávu, bolesť prejde

zujuku
autor
18. okt 2022

@raja95 zvykne ma páliť záha ale to len občas… s tým nemám moc problém. Môže byt to Chrapanie že pokiaľ mám alergiu a zapchaty nos tak chrapem mám suché hrdlo a boli ma😄… ĎAKUJEM ZA RADY BABY! ❤️

monkabohdalova
18. okt 2022

@zujuku mne toto spôsobuje histaminova intolerancia 🙂 každé ráno úplne upchaty nos a pocit bolesti krku, ktorá mi tak do hodiny pominie