Mávam časté tŕpnutie rúk

petruska1511
8. dec 2021

Ahojte žienky,
prosím Vás, idem si k vám pre radu.
Netrpnú vám moc často ruky? Alebo nepoznáte niekoho s týmto problémom? Ak áno ako ste to zmiernili?
Mojej mamke už nejaký ten rok. Vieme, že to má zrejme od krčnej chrbtice. Už sa na to nedokážem pozerať aké to má ťažké, niekedy nespí celé noci ako jej tŕpnu. Má aj tabletky, prášky do vody od bolesti.. No ja skôr už dlhšie rozmýšľam jej kúpiť buď nejaký kolagén, cbd, vitamíny, niečo čo by jej mohlo pomôcť, no neviem či pôjdem správnym smerom.
Budem veľmi vďačná za každú jednu radu.
Vopred vám ďakujem.
A prajem vám krásny predvianočný čas.💛

bashawelle
8. dec 2021

@petruska1511 vidím to skôr na nutnosť rehabilitácii, pravidelne cvičenie, ďalšie vyšetrenia- možno potrebuje operáciu. Sú veci kde sa dá pomôcť liekmi/vitamínmi a minerálmi, ale pri zatlacenom nerve bude treba to riešiť inak.

marlent
8. dec 2021

@petruska1511 ahoj nema mamina nadvahu?
Ja ked som mala tak presne toto cele noci ruky strpnute ale tak sialene ze som ju pomaly ani vystriet nevedela aby sa hodila do normalu...ale teda boliet ma neboleli...
Trosku mi pomohlo magnezium pred spanim

simsalabim
8. dec 2021

@petruska1511 nemoze to byt karpalny tunel? Tam by pomohla operacia.

ysseba
8. dec 2021

@petruska1511 A tŕpne jej aj malíček? Lebo keď nie, tak to bude spomínaný karpalny tunel

deedol
8. dec 2021

mali sme v rodine, bol to karpalny tunel, nasledovala operacia.

zuzike123
8. dec 2021

Ak z krcnej, asi by to chcelo vysetrenie, ci za tym nie je vysunuta platnicka. Ale mozu to byt aj spasticke trapezy, tam pomaha suche teplo, tj napr teple naplaste z lekarne. A Dorsiflex.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heidy222
9. dec 2021

Kup jej poukaz k chiropraktikovi

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz