Máte skúsenosti s neinvazívnou laserovou liposukciou?

jarka226
27. mar 2014

Prosím vás ma niektorá z vás skúsenosti s neinvazívnou laserovou liposukciou?Je to účinné?alebo len škoda penazi?Ďakujem za reakcie 🙂

nice202
27. mar 2014

@jarka226 ja som chodila po porode na kavitaciu a pre mna super vec! vysledky som videla v podstate hned, ale isla som 4 az 5 x pre istotu. Velmi dolezite je vela pit. Odporuca sa zvyseny objem tekutin. Teraz som zas tehotna a po porode pojdem isto na kavitaciu opat. Vola sa to iba neinvazivna liposukcia a laserova neviem co je, ale predpokladam, ze to bude tato kavitacia

strakuska
31. mar 2014

neinvazivnych sposobov odstranenia tuku je viacej sposobov(liposukcia),neviem ze by sa pri nich pouzival laser,ale aj to moze byt.Podla mna je to urcite vhodnejsie ako nechat do seba rezat

eugenie11
1. apr 2014

Ahojte,ja môžem s radosťou povedať,že po absolvovaní neinvazívnej liposukcie som naozaj v páse o 8 cm užšia. Bola som v Mediskine a zákrok mi robili na novom prístroji Vanquish. Celkom som musela ísť štyri krát na tento zákrok,ale ten výsledok naozaj stojí za to.Jedná sa o nový prístroj s využitím rádiofrekvencie,tekže žiadne rezanie nehrozí.Do toho by som nikdy nešla.

malina459
12. máj 2014

Ja som absolvovala vanquish v Mediskine a absolutna blbost,,,su tam 4 sedenia za 500 eur,maju to dlhodobo v akcii,neviem preco to maju v akcii,ked to maju ako jediny v Ba a je to novinka..asi sa doslo na to,ze to je absolutna kravina...ta eugenie 11 je evidentne spojena s tymto pracoviskom...ja som to absolvovala,samozrejme musite dodrziavat pitny rezim,ale hlavne dietny rezim a vela cvicit...ved ked budem dietovat a cvicit,zhodim za 2 mesiace aj bez toho vanquishu...a ze revolucna novinka-liposukcia bez skalpelu...no hlupost nad hlupost

maria43
12. máj 2014

ja som bola na laserovej liposukcii na klinike Yesvisage.sk, bola som tam 2x. 1krat liposukcia bokov a 2krat liposukcia brucha. som absolutne spokojna.

pavucikvet
28. apr 2019

Ahojte, chcela by som obnovit temu. Zaujima ma, tie ktore ste boli na laserovej liposukcii ako to hodnotite s odstupom casu .

veronnikaaa
29. apr 2019

@pavucikvet to by zaujimalo aj mna

pavucikvet
2. máj 2019

@veronnikaaa lebo nie je to zakrok za par centov a uz som od niektorych pocula, ze bud sa im to casom vratilo, alebo im ostali jazvy a hrče.

lucitta9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka1981
19. máj 2024

@maria43, ahoj, prosim ta mozes mi napisat spravu? chcem sa na tu laserovu liposukciu popytat, dakujem.