Máte skúsenosti s liekom Persen?

renata27322
11. mar 2024

Máte skúsenosti s persenom? Môžem užívať aj jednu tabletu 2x denne aby som videla nejaké účinky? Ďakujem 🙂

micusa2222
11. mar 2024

@renata27322 žiadny účinok...vyhodené peniaze...

ivanka12311
11. mar 2024

Bez účinku ja brala 2tabletky naraz pred spaním absolútne nič

renata27322
autor
11. mar 2024

No super, som teda zvedavá či ja budem mať nejaké účinky, lebo podľa dávkovania na krabičke by mi to vydržalo 10 dni, balenie za 15€🙈preto sa pýtam aby mi to vydržalo dlhšie no nevadí, uvidíme

katkatet
11. mar 2024

@renata27322 všetky lieky na spanie bez predpisu alebo na prírodnej báze od kvapiek po kapsuly su vyhodené peniaze. Maximálne budeš zívať ale určite ťa to neuspi. Normálne zajdi za lekárkou nech ti niečo predpíše že zle Spiš ja som dostala zolpidem stačí pol tablety a Spiš ako mimino

pkgirl30
11. mar 2024

brala som Persen Forte , brala som dve tablety denne, mne veľmi pomohli, ja som spokojná

renata27322
autor
11. mar 2024

@katkatet ja som si to kvôli úzkostným stavom, vyskúšať čo to dá

maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata27322
autor
11. mar 2024

@maminazosatnika 2x denne po 2 tablety?

maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadchovnik
12. mar 2024

@renata27322 To ti nič nepomôže.Zbytočne vyhodené peniaze.

tianna
12. mar 2024

@renata27322 úplne k ničomu, myslím ani celé balenie naraz by nepomohlo 😆

pavol1944
12. mar 2024

@katkatet Gratulujem, zolpidem odporucat kadekomu. Ved je na tom brutalna zavislost. Ked uz to brat tak jedine raz za cas, kratku dobu, ked ma clovek mimoriadne narocne obdobie ako docasne riesenie. Ak niekto ma problemy dlhodobo so spankom, pricina je inde a treba ju riesit s psychiatrom a terapeutom a dat si zivot dokopy podla moznosti. Lebo ani psychiater s najlepsim terapeutom cloveka nedaju dokopy, ak nie je pripraveny urobit zmeny v zivote.

katkatet
13. mar 2024

@pavol1944 a kto povedal že ho odporúčam dlhodobo? Ja som povedala svoju skúsenosť a čo mne predpísal lekár na nespavosť netreba si domýšľať Pán Pavol 🙈

terry658
13. mar 2024

@renata27322 persen je super. Ja som ho užívala dve hodiny pred spaním 2 tabletky. Keď bolo zle tak aj cez deň.

renata27322
autor
13. mar 2024

@terry658 ja momentálne užívam 2 tabletky ráno, na obed si dávam nerveu a poobede si dávam čaj na stres a magnezium. Zatiaľ neviem povedať či to ma účinky, ale malicko lepšie sa cítim ako som sa cítila predtým.

pavol1944
15. mar 2024

@katkatet Odporucas ten liek a nenapises nic viac, iba ze sa po nom spi ako mimino. Tak treba spomenut aj ostatne veci, ze je na tom zavislost, atd. Navyse je to povedal by som posledna volba zo vsetkych liekov. Ja si nic nedomyslam, ja len pisem odvratenu stranku, ktoru si akosi zabudla spomenut. Prispevok ako reklama farma firmy. Chod za obvodnou, nech ti predpise vysoko navykovy liek. Tolko ludi zavislych na liekoch ... V Amerike opiatova epidemia.

pavol1944
15. mar 2024

Este aj psychiater ako liek prvej volby predpise Calmaben alebo Protazhin a nie Stilnox.

katkatet
19. mar 2024

@pavol1944 každý jeden liek má nejaké vedľajšie účinky alebo je na ňom závislosť to je bežné 🙂 nechajme to na jej všeobecnej lekárke pretože sama si liek nekúpi všetko je na predpis. Ja som napísala čo mne zaberá a čo som ja mala predpísané to je celé. Pekný deň

pavol1944
25. mar 2024

Heh, ze nechajme to na lekarke. Treba si pozriet nieco o opiatovej epidemii v Usa. Nie, kazdy jeden liek nema zavazne vedlajsie ucinky a nie je na nom zavislost. To by sme si tu nevypisovali. Typicka reakcia, z prispevku viac skody ako uzitku a vlastne ego je dolezitejsie ako realita. Tak tu pisme obhajoby na prasky na spanie ... Tie lieky na spanie perfektna vec. Ak ma niekto dva, tri tyzdne, mesiac tlak, ktory casom pominie. Inac ruky prec od liekov na uzkost a spanie. A ist za terapeutom alebo psychiatrom. Sorry, pisat ze chod si po lieky na spanie, budes spat ako mimino. Obvodnych lekarov by som do toho netahal. Bud predpisu cloveku cokolvek alebo maju strach naopak mu cokolvek dat, na com je zavislost.