Máte skúsenosti s dlhodobou bolesťou hlavy?

natalia2285
2. júl 2019

Ahojte. Prosím vás neviem z čoho to môže byť, už 10 dní v kuse ma bolí hlava...prvé dni som si dala paralen no nezabral vôbec, o 4 dni som si dala Nalgesin S a ani ten nezabral.. Dnes som si dala Valetol a nezabral mi ani ten... Tak ja neviem čo si už mám dať... Bolesť je pulzujúca, pichavá.. Bolia ma spánky, čelo, vzadu na hlave a občas ma pichá pri ľavom oku.. . Máte s tým niekto skúsenosť? Ďakujem pekne

pininka1
2. júl 2019

@natalia2285 môžu ti byť upchaté dutiny, klimatizácia, prievan a pod. Určite by som išla k lekárovi.

natalia2285
autor
2. júl 2019

@pininka1 máme ventilátor ale keď viem že už mi to Vadí pri dýchaní tak ho vypnem..

pininka1
2. júl 2019

@natalia2285 ťažko povedať, ale ak to trvá takto dlho, podľa mňa to bude niečo také, migréna by tak dlho netrvala.

natalia2285
autor
2. júl 2019

@pininka1 no migrénu som mávala aj predtým ale keď som si dala tabletku tak bolesť prestala ale teraz vôbec..

snehulienka8
2. júl 2019

akus este vela cistej vody, ovocia alebo vitaminov..levandulovy kupel a ak neprejde tak lekar..

veronice
3. júl 2019

@pininka1 moje migrenove zachvaty trvaju raz do roka aj 14 dni takze moze to byt migrena...

@natalia2285 urcite zajdi k lekarovi. Na migrenu paralen ani nalgesin S nezaberie a hlavne nie ked uz je takto rozbehnuta. Moja neurologicka vravi ze migrena je ako lokomotiva - ak ju nezastqvis kym sa rozbieha potom uz len velmi tazko.. na taketo stavy treba triptany a tie su na predpis. Urcite sa porad s neurologom. Drzim palce!