Máte skúsenosti s čajom Ukko?

rony7
5. aug 2020

Ahojte baby nemá niektorá z vás skúsenosti s Ukko čajom? Čítala som že je to dobré na tvorbu mlieka aj proti bolestiam bruška, ktorými dieťatko dosť trpí tak rozmýšľam že bych to skúsila ale keďže nie je najlacnejší rada by som sa takto vopred poinformovala na základe osobných skúseností

marselita10
14. aug 2020

@rony7 no to by som aj ja chcela vediet, ci naozaj je taky dobry na tvorbu mlieka, ako pisu. Este som pocula ze tento je vraj dobry - Ajurvédsky čaj Medhika. Tiez sa neviem rozhodnut, ze ktory mam kupit.

basska_b
14. aug 2020

Na facebooku mi to vyskakuje ako reklama. Príde mi to, že cieľovka sú neskúsené prvorodičky. Sú aj iné čaje na kojenie... a celkovo, dôležitý je pitný režim, s kamarátkou sme v prvých mesiacoch po pôrode vypili denne aj 4 litre. Vody. Nie čaju za 4 eura

gleep1
27. aug 2020

@rony7 ahoj ja ho dnes pijem 4. den. Kupovala som si ho lebo sa dcerka 3 dni pucila, nebola to kolika ale islo jej tazsie prdkat. Pila som od kedy skm bola doma z porodnice ine caje na kojenie, lebo mi ich odporucili v nemocnici, ze pomahaju babatkam. S mliekom problem nemam, prave naopak, mala som ho velmi vela, strašne zo mna striekalo a ja som zvykla odstrekovat aby som mala ulavu na prsiach. Kedze toto zvyšuje produkciu mlieka tak som to prestaka robit a chvilu vytrpela, teraz sa mi robí mlieka tak akurat, stale ho mam viac ale nie nejako extremne ako pred tym. No a po 4 dňoch pitia toho caju sa mj tvorba mlieka ani trochu nezvysila co mne osobne nevadi kedze som to ani nechcela, ale ak ho chceš ty kvoli tomu tak ja neodporucam. Co sa tyka pucenia sa dcerky, nevidim rozdiel. Co sa chute tyka, je to najhorsi aky som z dojcenskych cajov mala. Chuti ako keby prave skysol, fakt nie je dobry. Napisem tu aj ako to vidim po mesiaci ale za mna zatial neodporucam

marselita10
27. aug 2020

@gleep1 tak to som rada ze som si ho nekupila nakoniec. som dlho zvazovala, kedze cena ja vysoka. ale nakoniec som kupila ten ajurvedsky. ten ak nahodou nebude dobry, tak ma to tak nebude stvat.

rony7
autor
28. aug 2020

Ja som ho práveže skúsila nakoniec a zdá sa mi že mám viac mlieka ako predtým aj to bruško malej že sa zlepšilo..nie je to síce úplne že waaaw rozdiel ale aspoň niečo..no skúsim ešte od welwedy som počula že je dobrý to obsahuje aj senovku alebo aj samotná senovka je dobrá..