Máte skúsenosti s bahennou maskou epoch od nuskinu?

2. mar 2020

Ahojte zeny, dala som si teraz s manzelom tuto masku, ja v pohode, ale teda manzel total katastrofa, palilo ho a ked si zmyl z tvare, uplne mal cervenu tvar presne ako mal tu masku natretu, total alergicka reakcia, ako keby sa spalil na 40 stupňoch.... Mate niekto s touto maskou taku skúsenosť? Maska stala celkom dosť, 35€, no asi ju hodim do koša, budem sa asi báť si ju dať.... Neviem, teda, či len manzel alergia alebo či sa to už stalo viacerým.... Čo mam na to manzelovi dat? Nejaku indulonu modru, co myslite? Ďakujem

carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xjakubikovak
3. mar 2020

ja som vacsinou po takychto vyrobkoch skoncila u kozneho, vtedy niekedy nepomohli ani prirodne produkty. Cize ak je to fakt zle tak by som isla radsej za doktorom nech sa to nezhorsi

autor
3. mar 2020

@xjakubikovak ved to som presne rozmyslala, ci s nim skocit ku koznej, lebo mal to fakt ako keby zaspal na slnku niekde cely den.... Ale teda dorana sa mu to skludnilo.... Maska letela do koša, ale teda myslela som práve, ze toto je taka prirodnejsia kozmetika....

xjakubikovak
3. mar 2020

super ze to preslo 🙂po niektorych maskach zvykne byt trochu cervena tvar kvoli prekrveniu ale myslim ze by to malo byt napisane na obale 🙂 za takú cenu si viete kupit masku s naozaj kvalitnym zlozenim 🙂

autor
3. mar 2020

@xjakubikovak asi tak, cize asi pozrem po nejakej inej radšej