Máte skúsenosti s abdominoplastikou?

kristinka1412
30. apr 2013

Chcela by som sa opýtať či už niektorá s mamičiek postúpila túto plastiku, pretože o nej vážne uvažujem. vopred ďakujem za vaše príspevky. 🙂

sissy27
30. apr 2013

@kristinka1412 v prvom rade sa nejedná o "odstránenie brušnej steny" - to sama uznáš, že by vyzeralo čudne, keby sa ti črievka len tak hojdali voľne pohodené, že? 😉
jedná sa o odstránenie prebytočného tuku a kože v oblasti brucha a sťahovanie brušných svalov (napr. ak sú roztrhané po tehotenstve) - kamoška má, práve z posledného spomínaného dôvodu, je spokojná...
neviem, aký dôvod na zákrok máš ty, ale určite sa treba poradiť s lekárom, či vôbec si na to vhodný adept...

kristinka1412
autor
30. apr 2013

@sissy27 ahoj sissy. na nete som to hladala pod odstranenim podbruska, pravdu povediac som nemala absolutne pojem ako sa to naziva odborne a tam mi vyhodilo abdominoplastiku alebo odstranenie brusnej steny, preto som sa na to pytala. som po dvoch sekciach, a tretie miminko neplanujeme, preto som sa rozhodla ze podstupim tento zakrok. samozrejme sa poradim s doktorom, ale vobec netusim ktoru kliniku si vybrat, preto by som bola rada keby mi niekto poradil. ale dakujem pekne aj za tvoj nazor.

aristka
30. apr 2013

choď do štátnej ,je to taký väčší zákrok a ja by som súkromnú neriskovala,čo tak ružinovská nemocka,odd.plastickej chirurgie

dari
30. apr 2013

ano. odporucam tiez ruzinov, odd. plastiky.

voskovka
1. máj 2013

@kristinka1412 ja mam termin na 3.6. vcera som bola na konzultacii v ostrave....teraz chcem este nieco schudnut aby to malo krajsi efekt...hlavne na tom bruchu mne budu brusne svaly aj zosivat nakolko tam mam diastazu na 2 palce...

kristinka1412
autor
1. máj 2013

@voskovka Ahoj, dakujem za tvoj prispevok. Chcela by som sa opytat,ako si si vybrala kliniku v Ostrave? niekto ti ju odporucil? Vies uz aj cenu za tento zakrok? Paci sa mi ze termin si dostala pomerne skoro. Ja chcem nazbierat co najviac info, aby som sa mohla tiez hned objednat. vopred ti dakujem za odpoved.

voskovka
1. máj 2013

@kristinka1412 ide o to ze bola na tej klinika moja teta a robila si tam prsia a bola spokojna. a dalsia vec je to tam lacnejsie ako na svk a dalsia vec robia to aj na splatky kde uhradis polovicu a zvysok po mesacnych bezurocnych splatkach. cena za zakrok so vsetkym je 31000kč...
klinika spickovo vybavena doktorka na mna urobila dobry dojem.my sme chceli tretie ale nedarilo sa tak som to vypustila z hlavy a riesim teraz seba....a tiez som mala 2 sekcie.

kristinka1412
autor
1. máj 2013

@voskovka Samozrejme je dolezite ist niekam kde uz niekto mal skusenosti, a taktiez som predpokladala ze je to tam lacnejsie. Popravde ja sa uz neviem dockat kedy pojdem na zakrok ale tak ako som pisala chcem nazbierat info. dakujem ti velmi pekne za prispevky, a drzim ti päste nech vsetko dopadne podla tvojich predstav, a dufam ze sa mi potom ozves.pa

voskovka
1. máj 2013

@kristinka1412 no musim si urobit predoperacne vysetrenia ako krvne odbery a EKG nie starsie ako 2tyzdne pre termoinom.nesmiem uzivat lieky a nemat menzes...pobyt tam je cca 2dni

kristinka1412
autor
27. máj 2013

@voskovka Tak za chvilu to mas za sebou, tak som ti len chcela napisat ze drzim päste nech vsetko dobre dopadne a potom sa ozvi. pa

voskovka
27. máj 2013

@kristinka1412 ty ani mi nehovor sa zacinam bat a dost.
takto za tyzden uz budem mat po. 😕

kristinka1412
autor
27. máj 2013

@voskovka ale ved sa neboj, mysli na ten vysledok. urcite to zvladnes tak hlavu hore!

voskovka
5. jún 2013

@kristinka1412 takze ak ti mam povedat nikdy viac za tie bolesti mi to nestalo je to 10krat horsie ako cisarsky. teraz lutujem ze som na to slo dnes som bola prvykrat na stolici a to bolotak na dobru pol bolestiach.3hodiny ma operovali.

kristinka1412
autor
5. jún 2013

coze? to nemyslis vazne toto! az mam zimomriavky! ved som vsade citala ze to az take bolestive nie je. a 3 hodiny trvala operacia? to je fakt vela, uplne som teraz vystrasena. Ver ci never, fakt som na teba myslela a tesila ked sa ozves. ale mi teraz prislo az zle.

kristinka1412
autor
20. jún 2013

@voskovka ahoj. tak ako? je to uz lepsie?

voskovka
20. jún 2013

@kristinka1412 zajtra mi vyberaju stehy

kristinka1412
autor
25. jún 2013

tak uz mas po, a aky mas celkovy dojem? je to po vsetkych tych bolestiach podla tvojich predstav?
@voskovka