Máte skúsenosť s injekciami Voltaren?

lussyanna
23. dec 2011

asi pred dvoma tyždnami ma začala pobolievat chrbtica tak mi lekar predpisal voltaren chodila som to pichat každy den do svalu po 4 injekcii som dostala horučky miesto vpichu som mala strpnute,a strašne to bolelo piatu so ani nedobrala a dnes je tomu tyžden a stale to je tak a ešte horšie na boku ani spat nemožem a nehovorim o tom ked mina bokpritlačia nohavice alebo opasok teraz beriem antibiotika na uvolnovania ale zasa nič neviem lekar vravi že že aj miesto vpichu občas boli ale ja si myslim že určite nie takto išla som k leklarovi s bolestami chrbtice a teraz ma už neboli chrbtica ale cely bok asi to nieke normalne ešte si myslel že v injekciach boli nejake zložky čomi nerobia dobre ale zasa tiež si myslim že po tyždni by malo dojst k nejakej zmene ma s tim niekto nejake skusenosti dakujem

martina2001
23. dec 2011

môže to byť tým, že sval nebol pri vpichu uvoľnený, a vtedy býva takáto reakcia

latvia
24. dec 2011

@lussyanna neurobil sa ti tam nejaky absces? nejake hnisave lozisko? ak sa to nelepsi, zasla by som za chirurgom, nech sa na to pozre

lussyanna
autor
24. dec 2011

dakujem baby uvidim v utorok s tim zasa pojdem na kontrolu lebo to strašne boli dnes cely den len ležim všetko robi manžel alebo s tim pojdem v utorok hned na chirurgiu a uvidim ozem sa potom

janinah
24. dec 2011

tiež mi napadol abscesaj horúčka tomu napovedá,,stretla som sa už aj s tým..a do utorka by som nečakala,aj pohotovosť chirurgická funguje,choď,netrp 😒

lussyanna
autor
27. dec 2011

takže zistily my štiknuty nerv ale u nas ma ortopedia dovolenku do 2 takže som na liekoch od bolestisom zvedava dokedy to vydržim