Máte skúsenosť s frakčným laserom v Trnave ?

macka2309
17. nov 2019

Ahojte máte niekto skúsenosť s touto procedúrou v Trnave? Pripadne odporučiť kliniku kde ste boli spokojne?
Aj cenu..
Dakujem

misika33
8. jan 2020

@macka2309 podstúpila som ošetrenie Co2 frakcnym laserom na klinike Belleza a už po jednom ošetreni je vidieť veľký rozdiel... A to som mala faaakt intenzívne fľaky pigmentové na celej tvári, cena 150eu

wokokoza
18. mar 2020

@macka2309 V TT zrovna skúsenosť nemám. Ale s frakčným laserom hej, podľa mňa to má veľa do seba toto ošetrenie, vidieť po tom zmenu k lepšiemu 🙂 Ty si to už aj absolvovala za tie mesiace, či nie??

eru331
28. mar 2020

@wokokoza v čom totok môže pomôcť?? Jak to pleti môže pomôcť? Je to aj bolestivé?

misika33
3. apr 2020

@eru331 ahoj, samotný zakrok nie, máte to omrtvene ale potom🙈ja som dala aj ibalgin 2 hod po zákroku, ale dá sa vydržať, máte proste spálenu kožu na tvári, červená jak rak, možno by som niekde aj foto nasla😀natierala som nechtikom a umyvala kamilkami... Po týždni odpadli Chrasticky miniatúrne a vyzeralo to veľmi dobre, ja som mala veeela pigmentových škvŕn. A po jednom zákroku to bolo o 70% lepšie. Povedali ze ešte aspoň 2x.to som už nedala. 2mes späť som bola na BB Skin glow u kozmeticky a dobre, nebolelo, opaleny vzhľad len neviem ci to súvisí s tým ale ja som sa vyhadzala a neviem sa toho zbaviť... 150eu laser Trnava klinika, 50eu BB Skin glow

wokokoza
27. apr 2020

@eru331 Laser môže pomôcť pri jazvičkách, vráskach a dokonca aj pri takých pigmentových škvrnách. A navracia aj pružnosť pokožke. Takže podľa mňa to z veľkej miery človeku pomôže aj pri sebavedomí 😝