Máte potvrdenie, že sa nemôžete testovať?

majuska940
4. jan 2022

Ahojte mate niekto potvrdenie ze sa nemôžete testovať?

hrasocek12
4. jan 2022

@majuska940 ahojky uplne asi nenajdes ale viem ze jedna baba vybavila synovi ze na antigenove nemoze chodit pretoze tam treba vyter z nosa a on ma operovany nos tak nesmu tam nic mu davat ..ale viem ze ked chodi na pcr test tak len slinny ma ,asi uplne sa to neda ze netestovat sa lebo su rozne sposoby uz 😐

majuska940
autor
4. jan 2022

@hrasocek12 áno tak by mi stačilo z nosa lebo mi to spôsobuje opuch uzlin a bez spreja do nosa ani dýchať nemôžem.. No nechcem sa vyjadriť reakcií lekárky lebo teraz je akási agresívna doba

martul
4. jan 2022

@majuska940 bežne sú predajné testy aj zo slín z úst, aj v MOM sa ma pýtali ako ,,to"chcem.

majuska940
autor
4. jan 2022

@martul vážne to som nevedela nikdy mi v mom nedali na výber dakujem

hrasocek12
4. jan 2022

@majuska940 ano tak ako pise vyssie kludne povedzte ze zo slin chcete ,nie kazdy ma rad sprtanie do nosa 😊

zefyra
4. jan 2022

@majuska940 Áno, ja mam potvrdenie.

martinusik91
4. jan 2022

Ja mám operovaný nos a nikto to nebral do úvahy. Aj sa pýtali a nič z toho. Som všetkých svätých videla keď mi robili pcr

hrasocek12
5. jan 2022

@martinusik91 fuuu to nezavidim aj sa cudujem preco niekomu daju a niekomu nie 🙄 neda sa aby vam robili len slinny test ? 😟

martinusik91
5. jan 2022

@hrasocek12 ako oni sa pytali ze ci mam nejaky problem s nosom a ja ze mam ho operovany a zrasty tam mam a ze jaaj dobre a davaj... sa mi zdalo akoby ma krv z vnutra zaliala ako vytiahla tú palicku. To bolo este v prvej vlne. Teraz som bola znova na pcr a to len z kraja nosa robili tak uz to neriesim ale na jar mali aj hrubsie tie palicky.

majuska940
autor
5. jan 2022

@martinusik91 áno aj mňa potom boli nos aj hlava niekoľko dní..ale ak vám po operácii nedali hmm