Máte niekto reflux?

27. jan 2024

Prosím poraďte lebo sa bojim udusenia.
Večer som robila takú roládu tak som si z nej dosť dala , cítila som že už som prejddena Ale samozrejme ja keď niečo mám upečené neviem sa stopnúť a ťahalo má to stále do chladničky 🙄 tak som ešte vstala z postele a si ešte trocha odrezala a aby malo nebolo dala som si ešte aj pár piškot … a to bola už bodka zrazu keď prehltam sliny cítim niekde v strede krku a viacej v ľavo , akoby tam mám niečo tvrdé zaseknuté, sem tam keď prehltnem to necítim a o chvíľu zas to tam je . 😫 vystrašilo má to a terz sa bojim aj ľahnúť a spat…. Je to akoby čosi tvrdé , skúsila som si už aj na ten plny žalúdok dat kúsoček banánu že aby som to zajedla (ti v tom krku) ale nepomohlo , aj vodu pijem stále, no stále to tam cítim a bojim sa toho … furt má to núti teraz prehltam alebo vychrchlit sa to snažím no nič nejde …

taktotedanie
28. jan 2024

To nieje reflux

lizatko1009
28. jan 2024

Toto nie je reflux, ale prejedenie, žalúdok dal stopku a chcelo to ísť len von, to navyse

10059282
29. jan 2024

Ja mám reflux a vola sa to hernia .vyskonceny žalúdok a mám niekedy sa bojim že sa tiež zadusim .v noci netreba jest a vyššie mat zahlavky .kto to má tiež napíšte.ci ste operovaný .ja sa dať nemôžem lebo dviham stále syna musím sa starať o chorého syna lekár mi povedal že sa to roztrha ..