Máte niekto na zubnej korunke fazetu?

frzeiovn
27. jún 2024

Ahojte, máte niekto na zubnej korunke zubnú fazetu? Viem, znie to zaujímavo, ale videla som to už že to tak robia, ak korunka drží ale už nie je tak pekná...

tomasisa
27. jún 2024

ahoj , ja mam pretoze paradoxne je krajsia, pretoze mi ustupuju dasna...za 10 rokov bol rozdiel niekolko mm..vedlajsi zub mi urobiola zubarka rovnako a bude pokracovat...len to nevydrzi dlho, teda na to kolko to stoji, ale mozno je to tym ze posobia na to velke vibracie, teda u mna,kedze pouzivam dentalnu sprchu

frzeiovn
autor
27. jún 2024

@tomasisa
Ďakujem a na akom zube to máš, ja mám novú vymenenú korunku na jednotke... Nechala som tam 500 euro...Robili mi to tri mesiace dvaja technici, je to druhá korunka, s tou prvou som nebola spokojná, proste zle...tak mi druhý technik urobil novú zirkónovú, tvarovo super, len je trošku akoby do šeda oproti mojim zubom, hoci si to ešte nikto nevšimol, asi sa len ja tým zaoberám...tak som rozmýšľala, že či by sa dala obrúsiť korunka a na ňu nalepiť fazeta a teda ako by to vôbec vyzeralo... Tu je fotka...

oli18
27. jún 2024

@frzeiovn wau, mas velmi pekne zubky. Vyzeraju ako prirodzene
Zirkonove, alebo keramicke?

tomasisa
28. jún 2024

nadherne zuby, co vymyslas...na tvojom mieste by som nic neriesila, ja to mam tu fazetu akoby dorobene ku korunke,lebo mi ustupilo dasno a vznikol odskok...mas zuby nadherne...

frzeiovn
autor
28. jún 2024

Je to ľavá jednotka, ostatné všetky sú moje zuby...

frzeiovn
autor
28. jún 2024

Asi to nechám tak, a nebudem na to myslieť...keď sa pozriem úplne zblízka do zrkadla, tak má taký došeda odtieň, ale keď ste si to ani vy nevšimli tak som rada....

frzeiovn
autor
2. júl 2024

@oli18
Len jednotka je zirkonova. Ostatne sú moje vlastné.

frzeiovn
autor
4. júl 2024

@tomasisa
Ahoj, vieš dať prosím fotku zuba, ktorý to je?
Ďakujem pekne...

frzeiovn
autor
4. júl 2024

@tomasisa
Ahoj, prosím ťa len som sa chcela ešte opýtať, že či to máš prilepené normálne na korunke, drží to dobre? Ono na fotke to tak nie je vidieť, ale zblízka vidno, že je tá korunka akoby do šeda, a to mi vadí, tak zisťujem možnosti...nemáš fotku zúbka ako to vyzerá? Nie je to vidieť?
Ďakujem veľmi pekne.

tomasisa
10. júl 2024

Ahoj, fotku zuba radsej nie, ty mas nadherne zuby...a mne ta fazeta vydrzi tak rok a pol, ale to bude tym ze pouzivam dentalnu sprchu a ono to zrejme tym vybrovanim a tlakom povoluje...