Máte mobil na gynekológa MUDr. Záhumenského?

zoeva1
18. jan 2016

Surne potrebujem mobilne číslo na Mudr. Záhumenského. Udajne je to velmi dobry odbornik a pozdvihol gynekolkogiu v Trnave. Urcite niektora z mamiciek u neho rodila. Potrebovala by som na neho mobil. Dakujem

dilino
19. okt 2018

jemu by som nedala ani psa vyšetriť

meluela
19. okt 2018

@zoeva1 teraz posobi v ruzinovskej nemocnici, skus sa poytat aj v tamojsej skupine, najdes ju v skupinach porodnica BA Ruzinov

misinka0611
19. okt 2018

@meluela príspevok január 2016, podla mna to cislo už nepotrebuje :D

meluela
19. okt 2018

@misinka0611 to som si nevsimla 😀 a tak mozno druhe dieta ...

dilino
19. okt 2018

on bol vypovedať na súde ked našej dcérke bola nespravne poskytnuta starostlivosť počas pôrodu v mojom bezvedomi mala som epilepticku komu dcérka prišla na svet už postihnuta a on určil v znaleckom posúdku že u našej dcérky postihnutej na 95 percen bola starostlivosť zo strany lekára jeho kamárata poskytnuta správne aby chránil svojho kamárata tak napisal do posúdku take veci že sme nechceli veriť vlastným očiam a potom bol na súde druhý znalec a ten povedal že Zahumenský nevie zakladne veci ako jeden lekár môže povedať že ked sa ženam narodia deti na čisarsky rez je až 70 percenta šanca že sa nedožiju dospelosti pre mňa to nieje lekár ale úplatkar to je všetko je plytky, drzy,nevie sa chovať a o tom ako sa vynaša že je najmudrejši vyštudovany za slaninu, brrr hrôza už len toto meno počuť na súde ho museli oslovovať pán docent a dôležitý ako hovno v riti.