Máte kontakt na MUDr. Kamila Jurkoviča?

lucla
26. máj 2015

Dobry den prosim vas nemate niekto kontakt na pana Mudr. Kamila Jurkovica? Mam otca ktory je v 4 stadiu rakoviny a velmi by som potrebovala kontakt. Chceme mu pomoct. Za kazde info dakujem

irenkask
26. máj 2015

@lucla
Žiaľ už asi neordinuje, lebo je chorý.

celasapremenim
26. máj 2015

neviem to isto ze na ako dlho, ale tak pred rokom, dvomi, bol vo vazeni...

irenkask
26. máj 2015

@lucla
Tu si môžeš niečo preštudovať a vydal aj knihu.

http://www.blisty.cz/art/16142.html

lucla
autor
26. máj 2015

@irenkask dakujem, viem ze mal nejake problemy zo sudami ale to len preto lebo vynasiel metabolicku medicinu ktora funguje. Rakovina nie je smrtelna, smrtelna je chemoterapia a ozarovanie bohuziel je to cele velky biznis. 😡

celasapremenim
26. máj 2015

ved vsetci vieme, preco tam bol 🙂 nemusime si vysvetlovat
je to jednoducho kapacita a je mi luto, ze nikto nebude pokracovat v jeho diele

anjelik87
8. júl 2019

@lucla ahoj. Ako ste dopadli s otcom? Spojila si sa nejako s panom dr.?

lucla
autor
9. júl 2019

@anjelik87 tato tema je uz 4 roky stara. A keby si pozrela moj profil tak zistis ze moj otec je uz 4 roky mrtvy.

anjelik87
9. júl 2019

@lucla to mi je luto. Ja viem ze je 4 roky stara. Len som chcela vediet ci ste sa s nim spojili a ci mu pomohol s liecbou nejako.

tykat
9. júl 2019

@anjelik87 ...moj otec sa u neho "liecil", zomrel 7 mesiacov po stanoveni diagnozy a operacii, chemoterapiu odmietol.

anjelik87
9. júl 2019

@tykat a mozem vediet co bolo otcovi? Mal uz aj niekde metastazy?

tykat
9. júl 2019

@anjelik87 ...minuly tyzden to bolo 16 rokov co zomrel...mal rakovinu v bruchu (primarny nador nezistili kedze sa na to prislo neskoro), metastazami mal prerastene creva, mal ich aj v peceni...uplne na zaciatku zistenia ochorenia mu na UZV zistili mestastazy v peceni a potom to uz islo 😞 ...4mesiace predtym mal pecen uplne cistu

anjelik87
9. júl 2019

@tykat Kolko to trvalo od zistenia mts v peceni az po koniec? Pripadne aka bola presne liecba?

anjelik87
9. júl 2019

@tykat ake mal priznaky? Preco sa vybral k dr? Ako to dalej postupovalo?

tykat
9. júl 2019

@anjelik87 UZV pečene v lete (pichalo ho tam) - bolo čisté...ale mal dlhodobé tráviace problémy (zvracanie, nadúvanie, bolesti žalúdka, hnačky aj zápchu), podľa mňa dr. totálne zanedbal diagnostiku (krv v stolici pripisoval vedľajším účinkom liekov a hemoroidom)...až keď otec začal v novembri rapídne chudnúť (10kg za 2 mesiace) tak ho poslal na vyšetrenia (kolono mu ani nemohli urobiť - dostali sa len na 10cm, na pečeni MTS), mal zápchu, na rtg zistili že sa mu v črevách hromadí stolica...okamžite ho operovali (december)...celkom fajn sa zotavil...chvíľu bolo dobre ale potom sa to zhoršilo....zomrel začiatkom júla.

anjelik87
9. júl 2019

@tykat to je strasne. Myslis ze chemo by mu nepomohla?

tykat
9. júl 2019

@anjelik87 nie, myslim že by mu to nepomohlo resp. dr co ho operoval nam to aj povedal - prognoza bola par tyzdnov, 7 mesiacov v podstate normalneho zivota bol zazrak, ale ci mu k tomu pomohla liecba dr. Jurkovica netusim ...mama napr. prekonala 2x rakovinu prsnika, mala operaciu, komplet liecbu chemo plus ozarovanie, uspesne vyliecena