Máte aj vy predmenštruačný syndróm?

sylwi
28. jún 2013

Da sa nieco robit s PMS? Ako prebieha u Vás? Uz par dni sa citim dost zvlastne a po pôrode druhého syna cítim absolutne všetko, bolestiva Ovulácia, pms.... Zajtra mam dostat moje dni a uz asi pred 5 dnami mam tlak v podbrusku je zaujmave ako sa to meni niekedy neviem rozoznat ci naozaj ide o Menstruaciu o par dni alebo o ovulaciu. Nakolko mam momentalne nepravidelnu Ms lebo este kojim niekedy ju dostanem v case inokedy mi meska aj 10dni.... Momentalne som unavena , podrazdena a odvtedy co citim to podbrusko chodim viac na Wc obcas hnacky a dnes mam uplne navaly ze by som len jedla uz tyzdem mam chut na sladke teraz uz aj nafuknute prsia a brucho naduvanie sem tam alebo naopak mi je zle a divne stavy su to teda dnes som sa docitala ze ide o Pms.... Co je zaujmave ja som tam teraz uplne, ze vlhka myslela som ze som to dostala a nic a este k tomu mam neskuocnu chut na sex tak neviem ci ide o ovul. alebo o ten syndrom. Pocula som ze tesne pred Ms ma praveze zena nie je moc vlhka. Pred obidvoma detmi som nic take nemavala a teraz som pomaly dva tyzdne v mesiaci v tychto stavoch.....Mavate aj vy obcasne hnacky pred Ms? Ja ked to uz dostanem tak na druhy den vsetko zo mna odide a potom v sterede cyklu alebo tyzden pred Ms znova tie dva tyzdne.... Treba s tym ist gynekologovi? Mna uz asi 5 dni boli podbrusko jak pred pôrodom alebo pred Ms. Máte nejaké typy ako to zmiernit? Ako to prebieha u vas?Mam pocit ze ma tie hormony uplne ovladaju...... Akurat pred Ms nemam az taku neodolatenu chut na sex, xixixiixi 🙂

perlaa
28. jún 2013

Ja som mávala pred Ms migrény, ale mala som polyp a po odstránení je to lepšie 🙂 skús nejaké prírodné preparáty 😉 a aj toho lekára by som skúsila - pre istotu

nintu
30. jún 2013

ahoj. ja mavam nafuknute brucho tyzden pred.,pazravy den-jednoducho to nejde ale musim sa prezrat/ked musis tak musis 🙂 ☹ / neskutocnu chut na sex a po porode som bola total dotrhana takze este plus k tomu pred Ms ma to boliii.byvam podrazdena,vsetko ma vytoci a len by som sa hadala 😀 no na nervy ☹ 😅 zatial som s tym nic nerobila kedze to vzdy druhy den menzesu prejde...

janka196
30. jún 2013

@sylwi ahoj aj ja to mam podobne. pred tehotenstvami som to nemala a teraz co sa deje katastrofa :( a ktomu mam este 2-3 dni take ze ma neskutocne bolieva hlava 😢

kiki68
1. júl 2013

ja mam agresiu, proste neradno ma vtedy nastvat, kludne by som vtedy bola jak posledny bitkar...pritom som inak mierumilovny tvor 🙂 Ja mavam pri Ms hnacky prve dva dni...doktorka mi povedala,ze to je od nejakeho hormonu,co sa vtedy zvysi. Tak kazda mame cosi...no PMS je teda bordel....

althejka
1. júl 2013

po porode mam PMS priam ukazkovy, tyzden pred menstruaciou som neskutocne podrazdena, boli ma gebula, zjedla by som aj slona, len by som ho pocukrovala 😀

kazunomiya
1. júl 2013

tu su nejake rady co s PMS, aj tu knizku z ktorej to je, na tejto stranke ponukaju, teraz akurat vysla znova.
http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&...

knizku najdete tu: http://www.lpp.sk//index.php?cPath=2&products_i... a nie je to klasicky predaj, oni to davaju za dobrovolny prispevok.

Niektore veci z tohto sa mi osvedcili ked som mala PMS, nastastie vacsinou nemavam az taky hrozny, no uvidime ako to bude teda po porode ;)

sylwi
autor
10. júl 2013

dakujem vam tak vidim ze nie som sama 🙂

janula2511
29. feb 2016

Ja mam napriklad pred menstruaciov zavraty,celkova slabost unava

natalushka
29. feb 2016

Ahoj..fakt v tom nie si sama..asi je to nas udel🙂rovnako ako ty .cca tyzden pred nafuknuta,pazrava,zavodnena,vyhadzana,cim sa to viac priblizuje,nervoznejsia..niekedy mi vadi,aj ze manzel dycha🙂uz je nauceny v mojej blizkosti chodit po spickach🙂aj bolenie hlavy niekedy mavam..navyse mam asi lactobacylozu..takze vzdy tak cca 7-10dni ored MS mavam svrbenie..tiez prve dni hnacky..proste sa to telo cisti🙂ale musim povedat,ze porodom sa to moc nezmenilo..no co..radost byt zenou🙂