Mastná pleť, máte osvedčené rady?

bianka432
31. okt 2019

Ahojte. Problém s mastnou pleťou sa v dnešnej dobe nepovažuje za veľmi závažný zdravotný problém. No veľmi mi to vadí, používala som od puberty rôzne prípravky, skúšala, študovala to, viedla zdravý životný štýl a dúfala som, že keď vyjdem z puberty, tak sa to spraví. No nie. Prosím, máte nejaké overené tipy, rady? (ÁNO, bola som aj u kožnej aj dermatologičky a skúsila som všeličo no nič). Čo vám pomohlo/pomáha?

tyrkysova_kobyla
31. okt 2019

@bianka432 no v podstate mastna plet bude stale do istej miery problematicka, da sa to len utlmit, ale aspon pridu neskor vrasky 😜 okrem pravidelneho cistenia pouzijem obcas masku a peeling. Krem pouzivam len fluid od Lavera na mastnu plet, je bio s matou a zinkom. Inak pouzivam najcastejsie kozmetiku od Yves rocher, micelarky, peeling, aj krem obcas

iwka_77
31. okt 2019

@bianka432 máš aj akné? Alebo nejaké pupienky? Lebo väčšinou mastná pleť má aj sklony k tvorbe pupienkov 🙂

bianka432
autor
31. okt 2019

@iwka_77 našťastie veľmi máličko, pleť mám čistú, bez akné, 1 krát za mesiac sa mi možno nejaké urobí.

bianka432
autor
31. okt 2019

@tyrkysova_kobyla napíšeš mi prosím súkromnú správu aké presne produkty používaš?

carduelis
31. okt 2019

Mne sa upravila plet pouzivanim La Rosche kozmetiky.

lucinka1988
31. okt 2019

@tyrkysova_kobyla suhlasim s tými vráskami, čo je veľká výhoda a odmena za tie problémy s mastnou pleťou. Tiež som si s ňou užila svoje a teraz po 30-tke tiež ešte obcas riešim vyrážky, ale mne veľmi pomohol chemicky peeling- kyselina salycilova. A čo si fakt uzivam, že nemám takmer žiadne vrásky, keď vidím rovesníčky (31 rokov), tak vyzerám pri nich naozaj o dosť mladsie☺️Aspoň nieco😃

tyrkysova_kobyla
31. okt 2019

@bianka432 mozem aj sem, micelarka YR Sebo vegetal, krem YR Sebo vegetal, fluid Lavera mata-zinok, peeling YR na problematicku plet, maska Soaphoria s aktivnym uhlim

petulka344
3. nov 2019

@bianka432 ja už mesiac skúšam japonskú kozmetiku a som veľmi spokojná. Tiež mám problematickú pleť preto som sa rozhodla vyskúšať niečo úplne nové. Dokonca mi aj presne poradili co a ako používať. Ak chcete viac info tak napíšte správu 🥰