Masticha Active a liečba helikobaktera

iwanka222
25. máj 2021

Ahojte. Chcem sa prosim spytat tych ktorí uzivali Mastichu active ze za kolko dni im bolo lepsie po nej a ci sa vam podarilo zbavit sa ho. Dakujem.

viera
25. máj 2021

Realne po mesiaci uzivania....Mi zacalo byt lepsie...Ci som sa ho zbavila, este neviem lebo uzivam dalej mastichu ...Ale vdaka mastiche sa mi zmenilo vela veci k lepsiemu...Mas helicobaktera?Cez co si chces objednat mastichu?..Odporucam iba www.mastichaterapia.sk....Ostatnym by som neverila....Kludne ak chces napis ip...

monkabohdalova
25. máj 2021

@iwanka222 dve moje známe užívali, .. zlepšenie až po dlhodobejšom užívaní , take 2 mesiace cca

iwanka222
autor
25. máj 2021

@viera Ano mam helikobaktera a uzivam tiez od nich Mastichu no dnes este len treti den. Dufam ze zaberie. Aj si nejak upravovala jedalnicek? Vobec neviem co mam jest. Mam pocit ze vsetko co mam rada sa pri liecbe nema jest.

iwanka222
autor
25. máj 2021

@monkabohdalova Aj sa ho zbavili?

viera
25. máj 2021

@iwanka222 Treti den je malo...Zaberie urcite...Pokial budes vyplnovat veci ako odporucaju aj s octom a poupravujes jedalnicek...Urcite si od nich dostala info...Comu sa vyhnut a co zaviest...Ja som si inak este od nich zobrala psyllium....Oproti tomu co som mala pred uzivanim mastichy je to brutalna zmena...Ja som spokojna!Zvedava som potom na vysledok...Ale verim, ze uz ho nemam....🙂

smolinka024
25. máj 2021

ja som uzivala mastichu asi 2 mesiace, plus probiotika ex helico... nezabrala....pomohla mi az 3kombinacia atb od doktora...trapila som sa s nim veeeeelmi dlho... na FB je inak v skupine bylinkova skola matky zeme k tejto teme dost casto diskusia: rady a skusenosti... inak je dobre papat vo vacsom mnozstve brokolicu...

monkabohdalova
25. máj 2021

@iwanka222 jedna sa zbavila vďaka mastiche a druhá je ešte v liečení, tá má pridružene aj iné choroby ale pri mastiche sa jej odosť polepšilo

lemra
25. máj 2021

@iwanka222 Keď som mala helicobactera o masti he som ešte nevedela,ale pomohli Chili papričky. Kapsaicin je účinný výborne na helico bactera. Tak si myslím, že aj v kombinácii s masti hou nič nepokazí. ATB mne nepomohli.

iwanka222
autor
25. máj 2021

Dakujem dufam ze zaberie ☺️

iwanka222
autor
25. máj 2021

@viera Potom daj prosim vediet ci zabralo. Drzim palce ☺️

arabela55
26. mar 2022

@viera zdravím, a neviete môže sa používať masticha aj s helicidom súčasne podľa vás?

viera
26. mar 2022

@iwanka222
@arabela55 Ano zabralo.Užívala som mastichu asi 4-5mesiacov vkuse a neskor som si spravila test na helicobaktera a vysiel negativny.Kedze som neverila vlastnym ociam,tak som spravila test na helicobaktera aj o tyzden a detto negativny.Užívala som iba mastichu a tak ako to oni odporúčali s octom a aj s úpravou jedla aj pitím….Nic viac som si nedavala…Ziadnu trojkombináciu antibiotík a podobne…Iba mastichu…

iwanka222
autor
27. mar 2022

@viera Ja som si test nerobila ale od uzivania Mastichy sa citim neporovnatelne lepsie

viera
27. mar 2022

@iwanka222 Ano aj ja som badala neskutocnu zmenu.

marikaneni
27. mar 2022

Ahojte,ktorú mastichu doporučujete na helicobakter?je ich viac,chios,orginal,aktíve???či je to jedno?ktorú si mám kúpiť?ďakujem

viera
27. mar 2022

@marikaneni Masticha active

marikaneni
29. apr 2022

@viera ďakujem krásne,uz som zacala brať druhú dávku,ako dlho to treba používat,stačí 3 davky po 100ks?

viera
29. apr 2022

@marikaneni Ano,to by uz malo zabrat....Drzim palce...

ulicnalucka
15. dec 2023

@viera ahoj prosim ta ako s octom? tiez ma HP, ATB nezabrali uz pred rokmi, a ked sa daco deje ze som v strese ale ozaj z vaznych veci, tak HP sa ozve a zaludok boli az tak do chrbta, a vzdy mi masticha na bolest zabrala , tak znova zacinam, ale mozem poprosit o radu co s octom? dakujem Lucia

kika1572
19. dec 2023

@ulicnalucka ahoj masticha ti pomohla aj od bolesti žalúdka.?musím ju brat dlhšie alebo od bolesti zaberie aj hneď?objednala som si na helicobaktera antibiotiká 2 kombinácia mi asi nezabrala keďže mam bolesti stále aj nevolnosti kontrolu ci zabrali ATB mam až koncom januára

melonik7
19. dec 2023

@kika1572 masticha vyborne zabera na bolest zaludka 👍

viera
19. dec 2023

@ulicnalucka na www.mastichterapia.sk je online poradenstvo a oni ti daju presnejsie informacie ako uzivat ocot s mastichou. A tu je este par info: https://mastichaterapia.sk/preco-by-ste-mali-uz...

ulicnalucka
20. dec 2023

@kika1572 ahoj , ano mne hned zabrala aj v minulosti aj teraz od bolesti. Vcera som bola na krvi ci stale mam helico, lebo v roku 2016 som brala Atb potom test zase pozitivny, zase Atb ale som musela prerusit liecbu koli tehu...a od vtedy ked pridu bolesti tak masticha a od vcera aj ine doplnky...

ulicnalucka
20. dec 2023

@viera dakujem krasne. Uz som nastudovala.

kika1572
21. dec 2023

@ulicnalucka ďakujem

kika1572
21. dec 2023

@melonik7 ďakujem