Masticha a jej užívanie

slniecko263
5. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

Ahojte užívali ste alebo užívate Mastichu? Po liečbe antibiotikami na Helicobactera? Je len určená na Helicobactera? Môže sa užívať aj keď ho už nemáte?

ciernysokol
5. jan 2024

@slniecko263 moze.je to prirodne,nic tym nepokazite.pouziva sa aj na ine problemy so zaludkom,zapal,vredy.

slniecko263
autor
5. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@ciernysokol som po liečbe antibiotikami na Helicobactera ale necítim sa ešte komfortne snažím sa jesť pravidelne a menších porciách ale niekedy mám pocit akoby som mala zastavené vetry a musím si dať Pancreolan či to potrebuje čas na zotavenie aj som schudla

ciernysokol
5. jan 2024

@slniecko263 to neviem.helikobactera som mala uz par krat,tiez syn,liecili sme mastichou,bez vedlajsich ucinkov.taketo stavy,ako popisujete,sme nemali.ale atb,vy ste mali az 3 alebo 4 kombinaciu,su neskutocna zataz na telo a zniceny mikrobiom je vysledkom.nebrala by som teraz mastichu na vasom mieste,ale nasadila silne probiotika,viac kmenov,dlhodobo.ak sa potiaze s helikobakterom vratia,lebo atb ho nezvyknu uplne znicit,nasadila by som mastichu.

slniecko263
autor
5. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@ciernysokol myslíte že antibiotiká ho nezničili?

koniarova
5. jan 2024

@slniecko263 a nerobili kontrolný odber? Urob si z lekárne.

slniecko263
autor
5. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@koniarova robila vyšiel negatívny ale mám také obavy stále keď niekedy mi je tak ako mi je že mám zastavené vetry alebo sa necítim komfortne možno že to potrebuje čas na zotavenie asi si myslím

ciernysokol
5. jan 2024

@slniecko263 to je individualne.mohli znicit,ale poznam viac pripadov,kde neznicili.podla mna pripad,kde clovek berie 3kombinaciu atb s otaznym vysledkom,je neprijatelna liecba.skuste pozriet tu na mk o mastiche,vela ludi ma skusenosti.

slniecko263
autor
5. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@ciernysokol čítala som že prvá kombinácia antibiotík zabrala u niektorých

ciernysokol
6. jan 2024

@slniecko263 moze byt.ak zabera,vynikajuco,ak nie,treba liecit dalej,nelieceny heliko robi vredy