Mapovitý jazyk

jarkakkkkkk00
29. júl 2021

Ahojte ,máte niekto skúsenosti z mapovitým jazykom ?? Mávate to niekto ?

leuska15leuska15
29. júl 2021

@jarkakkkkkk00 áno dcéra to mala cca rok, lekár sám nevedel prečo, urobil jej všetky možné vyšetrenia a nič nezistil, nakoniec sme zistili ze svokor to ma cely život. Ale dcére to po roku prešlo samé, som rada lebo občas ju to aj stipalo. Co konkrétne by si sa o tom chcela opýtať?

jarkakkkkkk00
autor
29. júl 2021

@leuska15leuska15 aj ja to mávam niekedy potom to zmizne a potom zasa sa inde objavii . Mne sa zda ze ked horuce jem tak sa mi to potom robii . Ta len som chcela ci to niekedy zmizne alebo nie

danieli
29. júl 2021

Dcera to ma od narodenia, kazdy den iny jazyk, je to podla lekara iba anomalia a my sa s tym s ohladom na to, ze nema ine tazkosti stotoznujeme, pozerame jej na jazyk ako ked deti hadaju na co sa podobaju oblaky, my hadame tvary z jazyka😂

jarkakkkkkk00
autor
29. júl 2021

@danieli a kolko ma dcera? 😀

zenulkaaa
29. júl 2021

@jarkakkkkkk00 histamin.. hladajte pricinu tam. Ak je v tele vela histaminu, tak sa moze robit mapovity, bolavy jazyk.

danieli
29. júl 2021

@jarkakkkkkk00 6 rokov

ewka9
29. júl 2021

Ja to mám už niekoľko rokov ale priznám sa, že som to zatiaľ neriešila s dr..nespôsobuje mi to nejaké problémy..okrem toho že to nepekne vyzerá..a všimla som si, že niekedy po nejakom jedle je ten jazyk aj taký citlivý a pobolieva ale vždy to po nejakom čase prejde..a ešte som si všimla že keď som v strese alebo málo spím, tak sa to vždy zhorší 🤷a tak dookola

zuzi56
30. júl 2021

@jarkakkkkkk00 ja som to mala po covide, take biele mapy, u mna to boli premnožené plesne, zmizlo to po kloktanie