Manželovi sa tvoria červené fľaky

blahusovai
15. jan 2023

Ahojte,manželovi sa už 3 mesiace tvoria červené fľaky ktoré sa zväčšia až do fialová. Správy sa pluzgier a vyteká s toho biela tekutina. Tvorí sa to len na litkach keď to má celý kotnik ma opuchnuty že topanky neobuje.Chodi po lekároch všetko na v poriadku krv všetko. Teraz chodí ku kožnej ta si sním nevie dať rady len skúšajú krémy,antibiotika. Niesu to štipance.

kamajka
16. jan 2023

bol aj na iných vyšetreniach ako na odbere krvi?

dilino
16. jan 2023

neuštipol ho kliešť a začinajuca borelioza.

blahusovai
autor
16. jan 2023

@kamajka vytery s nosa hrdla plus mu odobrali vzorku stoho pluzgieru a všetko má v poriadku aj na boreliozu mu brali krv a všetko je v poriadky.

kamajka
16. jan 2023

@blahusovai a po kardiologickej stranke je v poriadku? srdce cievy ? mna ako prve napadol bercov vred podla priznakov, ale nechcem strasit, ani sa mi to nepodoba ale zaciatky choroby som na vlastne oci nikdy nevidela, uz len pokrocile stadium.

zuzana76
16. jan 2023

vred predkolenia?

blahusovai
autor
16. jan 2023

@kamajka nemôžem sa dočítať ci to je jeden a sneho sa toto ďalej rozširuje.... manžel to mal naskor na ľavej nohe to zmizlo vyliečila sa to liekmi,potom to mal na ďalšej nohe a takto to chodí hore dole len po nohách..... no cievy nevieme teda srdce ale zo strany zdedenia takéto veci nemajú ....

zuzana76
16. jan 2023

@blahusovai urcite nech ide k angiologovi

blahusovai
autor
16. jan 2023

@zuzana76 a doteraz mal vsetko v poriadku aj tak si myslíte že to bude niečo až tak vážne??

zuzana76
16. jan 2023

@blahusovai netusim, nemam vobec medicinske vzdelanie, ale ked sa to tri mesiace objavuje, vraj ked sa to pdochyti, je to dobre liecitelne, urcite to dajte poriadne vysetrit

zuzana76
16. jan 2023

@blahusovai v poriadku mal len krv a vyter, neviem, ved nemohla by som s auspokojit, ked problem pretrvava a lekar tvrdi, ze vsetko je v poriadku, to je zarabanie si na este vacsi problem

blahusovai
autor
16. jan 2023

@zuzana76 ano ano obvodak ho poslal ku kožnej lebo už nevedel čo sním.....a tam čakáme ešte na jeden výsledok a ak povedia že je ok musíme to riešiť ďalej preto som písala tu ľudia majú niekedy skúsenosti ktoré sa zídu....

blahusovai
autor
16. jan 2023

@zuzana76 a ten angiolog tam treba výmenný lístok?

zuzana76
16. jan 2023

@blahusovai myslim, ze ano

papywest
16. jan 2023

Skús napísať do skupiny zdravotníci na MK.

blahusovai
autor
16. jan 2023

@papywest neviete mi prosím poslať link na to.... neviem presne ako to tu funguje :(

papywest
Autor odpoveď zmazal
Zobraz